Covid-19 vakcinos yra nesaugios | Koronaviruso melagienos || TŽ: kalba ekspertas

  Peržiūros 7,462

LaisvėsTV

Prieš mėn

Mokslininkai neslepia džiaugsmo, jog vakcina nuo Covid-19 sukurta trumpiau nei per metus, tačiau ima sklisti įvairios teorijos, kad dėl to ši vakcina gali būti nesaugi.
„Tiek žinių: kalba ekspertas” laidoje kartu su Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto profesoriumi Vytautu Usoniu dekonstruojame skiepo patikimumo neigimą bei detaliai pasakojame, kokie vyksta procesai jo gamybos metu ir koks privalo būti jo veiksmingumas tam, kad ši pandemija ilgam būtų suvaldyta.
Populiariausios Covid-19 melagienos ir jų dekonstrukcija kievieną savaitę „Laisvės TV“ kanale. Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti vilnius.usembassy
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas #Covid_19
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Julius
Julius Prieš mėn
hahaha trina komentarus. living up to your name eh? freeedom
Karolis Petraitis
Karolis Petraitis Prieš mėn
gera tema melagienom. 1. pakvieskit imonologa ar imonolege, kad papasakotu apie kvepavimo taku virusus , kaip jie veikia, kada igaunami imunitetas. paklauskit kokie procentai buna susirgimo ir paaveikimo kiekvienais metais ir palyginkim su 2019 2018 ir 2017. apie pandemijos principus , ju bangas ir nuo ko priklauso 1 ir 2 banga, kuom jos ipatingos ir skirtingos. kaip i tai reguaja musu kunai. 2. Papasokit apie testu klaidingumo procenta ir ka tai gali reiksti visam sitam viruso panedimoj reikale. ka keicia klaidingumo procentas publikavimo apie pandemija metu. kokios taisykles tada turetu buti taikomos viesinant informacijo del klaidingumo rodiklio. (sita tema butu bomba) 3. Sukurkit reportaza: kodel zmones negauna reikalingos pagalbos atvykus i logonine, del priezasciu nesusijusiu su pandemija ir tai kainuoja jiem givybe, nes negavo laiku pagalbos. Taipat butu idomu tai isgirsti is nepriklausomu jokioms organizacijom tam tikra issilavinima turincio zmogaus. nebent kiausu tam neturit ir toliau kursit "melagienos: kodel zeme nera plokscia"
Audrius Gudelevicius
Audrius Gudelevicius Prieš mėn
Kodel nepadarote laidos, kaip stiprinti imuniteta? Kokie procesai vyksta ir t.t.?
rol Luk
rol Luk Prieš 24 dienas
kaip stiprinti imuniteta?ltburn.info/nick/oJ-i0KqdlNeVpa8/vaizdo-ra-as maloniai prasom
Jola Sakala
Jola Sakala Prieš mėn
17:20 Ignai, neverk! Viskas bus gerai :)
K. V.
K. V. Prieš mėn
Nesakau, kad vakcinos blogis, net atvirkščiai, Jūsų misija graži ir prasminga švieti liaudį, bet ne iki galo išpildyta. Parodykite viską, ir tamsiasias farmacijos puses (o tokių daug). Nes spekuliantams lengva ištraukti iš konteksto kažkokį neigiamą dalyką - ir rėkti kokios vakcinos blogos ar kad virusai neegzistuoja ir t.t. Dauguma patingės pasigilinti patikrinti faktus, taip ir atsiranda skeptikų, 5G priešininkų ir t.t. O ir vien matant reklamą - kyla atmetimo jausmas. P.S. jei gerai supratau, visa statistika tik iš pačių farmacininkų? Ar yra kas farmacininkus tikrina? Ar yra kas tikrina tikrintojus (nes farmacininkai pasižymi papirkimais)? Nerandu ne farmacininkų ataskaitom paremtų šaltinių. Aš irgi pats sau esu fainas 95% atvejų :D
Albertas Puckorius
Albertas Puckorius Prieš mėn
nieko tau jie neparodys, kas neparašyta vakcinos reklamavimo vadovėlyje. Palauk dar valstybė duos pinigų vakcininiam piarui, o kenkia nekenkia čia net nėra laiko gaiš jiems tokiom smulkmenom
xmasive idks
xmasive idks Prieš mėn
jei tarkim sergantis jei nepavyktu suvaldyt pandemijos ir sirgtu daug lietuvoje, kaip ta vakcina veiktu. kaip suprantu nelabai,pirma svarbu suvaldyti ta visa pandemija?
mrVSBU
mrVSBU Prieš mėn
Nu veiktų gi. Pasiskiepiję žmonės jau nebeužimtų ligoninių lovų ir neužkrėstų kitų. Plitimas sulėtėtų.
Asta Astaite
Asta Astaite Prieš mėn
Nebeverk po laidos. Neverta. Siaip tai gera laida. Saunuolis. 😏👍
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš mėn
Klausimas: kaip vakcinuotas žmogus, skiepytas tarkim nuo dabartinio covid, reaguos į mutavusią viruso versiją? Ar viena vakcina yra pritaikoma visoms tos pačios viruso rūšies atmainoms?
rol Luk
rol Luk Prieš 24 dienas
niekaip-pasiskiepijai nuo covid 19-mirsi nuo covid 20
rol Luk
rol Luk Prieš 24 dienas
Bus tas pats kaip butumet nesiskiepije
Karolis Petraitis
Karolis Petraitis Prieš mėn
i poto turetu buti klausimas. Apsirgus pirma karta covid19 , kaip kunas reguos i mutavusi virusa. jeigu virusai mutoja kiekvienais metas, kuom sis virusas isskirtinis jog mutaves mums kenks labiau?
Audrius Gudelevicius
Audrius Gudelevicius Prieš mėn
I si komentara laisves tv nesuregavo, nors i pozityvius reguoja. Geras klausimas noretusi zinoti atsakyma.
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš mėn
@ManoChannelTuNelysk Aš nesiginčiju kad vakcina yra reikalinga, čia yra no-brainer. Tiesiog iškilo klausimas ypač po pranešimo kad jis mutavo per audines Danijoje. Dėkui už atsakymą.
Mokslo sriuba: vakcinos nuo koronaviruso (1 dalis)
16:44
Mokslo sriuba
Peržiūros 19tūkst.
Sąmokslo Teorija 2020.06.17
43:20
KiTaipTV
Peržiūros 15tūkst.
Sąmokslo Teorija 2020.04.29
52:09
KiTaipTV
Peržiūros 14tūkst.
Kas atstovauja Lietuvos lenkams? || Laisvės TV
47:18
I WAS ALL ALONE ON MY BIRTHDAY! (THEY FORGOT)
9:02
I BROKE A TOOTH ROLLER SKATING IN MY HOUSE!
21:35
Chad Wild Clay
Peržiūros 4,6mln
SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE
23:34
MoreSidemen
Peržiūros 2,8mln