Navalno teismas | Protestai Rusijoje | TŽ: Kalba ekspertas || Laisvės TV

  Peržiūros 11,601

LaisvėsTV

Prieš 29 dienų

Rusijos opozicijos lyderis Aleksėjus Navalnas stojo prieš teismą Maskvoje. Šimtai žmonių išėjo palaikyti suimto opozicijos lyderio, o savaitgalį visoje Rusijoje vėl vyko tūkstantiniai protestai. Rusijos valdžia protestuojančius vadina banditais ir suima tūkstančius savo piliečių. Kokia bus Vakarų reakcija ir ko tikisi Rusijos opozicija?
Apie Navalno teismą ir protestus Rusijoje kalbame „Tiek žinių: kalba ekspertas“ laidoje su Prezidento vyriausiąja patarėja Asta Skaisgiryte, politologu Vyčiu Jurkoniu ir žurnalistu iš Rusijos Yevgenij Titov.
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Vidas Navickas
Vidas Navickas Prieš 18 dienų
mentu buvo dvigubai daugiau negu protestuotoju, per visa maskovija ju buvo maziau negu viename minske ,tai tik patvirtina izvalgiu rusu nuomone kad maskovijos mordore adekvaciu zmoniu tik 7 procentai, 70 rocentu mato vakarus grabe, ir eis su botoksiniu karliku iki galu, o 25 procentai del geresnio gyvenimo palaikytu kita kovotoja su drakonu.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 25 dienų
Nuo Aukso Ordos laikų, iš kurios ji išsirutuliojo, Maskolija grindžia savo valstybingumą prievarta, tamsumu, melu, amžina agresija, despotija, autoritarizmu ir vergišku visuomenės santykiu su valdžia. Šimtmečiais gyvenę priespaudoje ir vergijoje, niekada nesukūrę žmoniškų sąlygų savo šalies piliečiams, rusai šiandien vėl jaučiasi pasaulio "nuo fašizmo" gelbėtojai. Reiktu perskaityti knygą "The Slave Soul of Russia: Moral Masochism and the Cult of Suffering", by Daniel Rancour-Laferriere.
Gustė Trakytė
Gustė Trakytė Prieš 26 dienų
Labai drąsu ir neteisinga teigti, kad nėra nei vieno ruso nesuprantančio, kas dabar vyksta, arba "jei paklaustumėm policininkų, tai jie visi supranta, kokie reikalai vyksta". Tokie pasakymai turėtų būti išreikšti ir su argumentais
vexomana
vexomana Prieš 27 dienų
O Lietuvoje kokios teises? Lansbergio anukas zemes sklypus savinasi, o Tapinas ji garbina ir dar svajoja pinigu daugiau gauti. Beprasmes diskusijos.
Modest G
Modest G Prieš 28 dienų
O kuo skiriasi rusija nuo kinijos ar s.korejos? Kodel uz tu zmoniu teises nekovojam?
Kestutis Vaicius
Kestutis Vaicius Prieš 27 dienų
rusija yra didesnis blogis, nes puola kaimynes, navalny pergyvena dėl karinio biudžeto grobimo ir kad gali pritrūkti lėšų karams, o kinų komunistai žudo pagrindinai tik savus piliečius bei tautines mažumas(uigurus ir kt.) jau anksčiau okupuotose teritorijose
Marius Nov
Marius Nov Prieš 27 dienų
Gal dėl to, kad neturim sienos su šiomis šalimis?
Tomako
Tomako Prieš 28 dienų
UP :)
leipis melkis
leipis melkis Prieš 28 dienų
Viskas super, ypac kad vedejas star wars fanas ko gero, man atrodo, kad to apzvalgininko vardas Edward'as Lucas'as, o ne George'as 😀
Ignas Kinčinas
Ignas Kinčinas Prieš 28 dienų
Jo, mano klaida. Pripažįstu.
GrowGreet
GrowGreet Prieš 28 dienų
Šaunuolei kad su garsu pagaliau padarėt
Tomas K
Tomas K Prieš 28 dienų
Vistiek minusas už garso nebuvimą tiesioginės transliacijos metu :) Komentaras - youtube algoritmui.
Kestutis Vaicius
Kestutis Vaicius Prieš 28 dienų
Navalnas yra rusų nacionalistas, kuris 2008m. džiaugsmingai sutiko Gruzijos puolimą ir šios šalies dalies okupaciją. Jis ragino putiną išsiųsti iš šalies visus gruzinus pavadindamas juos "gryzuny" (graužikai).
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 25 dienų
Didžiausi teroristai sėdi Kremliuje. Rusai kaip parazitai, gadinantys kitiems gyvenimus ir neįmantys pavyzdžio iš kiniečių ir nekuriantys gerbūvio pas save. NATO matai juos "apsupti nori". Rusai sprogdina keleivinius lėktuvus, nuodija žmones kitų šalių teritorijose. Kišasi į kitų šalių rinkimus ir vidaus reikalus ir palaiko diktatoriškus režimus. Kremlius dabar padeda diktatoriui Asadui. Prieš tai visaip palaikė diktatorių Kadafį. Visi diktatoriai yra Rusijos draugai. Kadafis, Asadas, Lukašenka, Kim čen inas, Mugabe. Libija, Sirija, šiaurės Korėja, Zimbabvė. Rusija draugauja tik su teroristais ir diktatoriais, o priešais laiko JAV ir NATO. Štai tokią kaimynę mes turi pašonėje.
Kestutis Vaicius
Kestutis Vaicius Prieš 27 dienų
@Kairuolis matau esate visiškai neseniai susidomėjęs maskolių politika, Gardono interviu stilistika man nėra priimtina, kaip Radži ar Kirkorovo stilius. Tikiuosi su laiku tobulėsite ir stebimus asmenis pakeisite nuo šių "ruskij mir" garbinančių į suprantančius, kad rusiškasis fašizmas perima patirtį iš nacistinės Vokietijos III Reicho. A. Navalny, ar M. Chodorkovsky buvo ir yra didžiosios Rusijos šalininkai ir nei karto neragino palikti okupuotų Gruzijos ar Ukarinos teritorijų.
Kairuolis
Kairuolis Prieš 27 dienų
@Kestutis Vaicius nesuprantu, kur lenkiate? Ar jūs norite pasakyti, kad nesvarbu, koks perversmas Rusijoje beįvyktų, vis tiek jie bus po defoltu blogi, nes tiesiog rusai? Įtariu, kad ir Dmitrijaus Gordono nemėgstate.
Kestutis Vaicius
Kestutis Vaicius Prieš 27 dienų
@Kairuolis sutinku kad rusofilai tai didelė Lietuvos problema, nes maskoliams Lietuvą gali pateikti "ant bliūdelio su žydra kraštine".
Kairuolis
Kairuolis Prieš 27 dienų
@Kestutis Vaicius blyn, aš taip ir galvojau, kad kai Rusijoje Navalnis įgaus stipresnes pozicijas, tai rusofobai bandys paversti jį į antrą Žirinovskį. Ir akurat! Praėjo 4 metai ir tai jau vyksta. Man Navalnis irgi nėra mano pažiūrų politikas, tačiau jis iš opozicionierių turi didžiausią svorį ir man jis svarbus kaip tas žmogus, kuris suorganizuotų skaidrius Dūmos rinkimus, kuriuose galėtų dalyvauti įvairūs įvairių pažiūrų opozicionieriai, turintys prieglobstį išeivijoje ir tie, kurie dar pasilikę Rusijoje. O dabar Rusija turi vieną dominuojančią be politinių pažiūrų partiją ir kelias partijėles, kurių žmonės kas vakarą renkasi pas tą Salavjovą su kimono pamalt šūdą.
Vitalis Ciuta
Vitalis Ciuta Prieš 28 dienų
Naivus - čia toks projektas.
Nikolas Mertinaitis
Nikolas Mertinaitis Prieš 28 dienų
Valioo, pagaliau su garsu!
Ieva Janulaitytė
Ieva Janulaitytė Prieš 28 dienų
O, su garsu!
,,Greiti pietūs'': Navalnas - gerietis ar blogietis?
46:17
Žinių radijas
Peržiūros 14tūkst.
20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION
49:23
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Peržiūros 4,9mln
20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION
49:23
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Peržiūros 4,9mln
Gaullin & Lucky Luke - WHAT'S UP (Official Video)
2:27
Lithuania HQ
Peržiūros 308tūkst.
Blue Side by j-hope
3:19
BANGTANTV
Peržiūros 4,9mln
8 KAMBARYS - Kaip minimum
3:07
8 KAMBARYS
Peržiūros 181tūkst.
Dude Wars | OT 24
25:56
Dude Perfect
Peržiūros 11mln