Tiek žinių: Šimonytė į PM | Bye bye, Ramūnai | Trumpas susitaiko | Migrantų stovykla Paryžiuje

  Peržiūros 28,320

LaisvėsTV

Prieš mėn

Lapkričio 24 dienos „Tiek žinių” pasakojame apie naująją Premjerę, pažadą ištesėjusį Karbauskį, su pralaimėjimu susitaikantį Trumpą ir migrantų Paryžiuje problemas.
0:00 Tiek žinių
0:13 Sveiki, Premjere Ingrida
2:36 Viso gero, Ramūnai
4:18 Trumpas nusileido
5:33 Migrantų krizė Paryžiuje
6:43 BLIC naujienos
#LaisvesTV #TiekŽinių
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Eimantas packevicius
Eimantas packevicius Prieš mėn
Nu totali nesamone, net geda klausyti.
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis Prieš mėn
Laisves tv, Jus tiek daug laiko skyrete Karbauskio naujienomis apie isejimui, kad net nepaminejote nieko gero apie ji. As nieko pries Karbauski neturiu, bet zmogus turi kiausus, kas dar is seimo nariu, kadanors atsisake lovio ir savo noru isejo is seimo. Matosi zmogui nerupi pinigai, jam rupi kazka nuveikti Lietuvos labui. Labai matosi, kad jus palaikote tik viena partija.
Saulius Sadauskas
Saulius Sadauskas Prieš mėn
Man labai idomu kada Lietuvoj svarsto apie Amerikos presidento rinkimus Ar jus cia gyvenat ar jus cia mokate mokescius kad sprendziate ??? Demokratu partija Amerikoj dabar kaip buvusioj Tarybu Sajungoj visi lygus ir kas nenori dirpti tiem kanors duosim. O kas toliau ??? Manau iki kitu metu Liepos visi supras kas atsitiko per rinkimus . As negivenu Lietuvoj jau 21 metai zinau kas ten vyksta bet niekada nesikisi nes tikros situacijos nezinai .
Iron Wolf
Iron Wolf Prieš mėn
Aš tave myliu
Tomas Tomas
Tomas Tomas Prieš mėn
KAIP VERDAMA INFORMACINĖ KOŠĖ? Prieš keletą dienų galingiausias pasaulio „tikrų žinių“ transliuotojas CNN ištrimitavo neįtikėtiną žinią: neva JAV Prezidento D. Trumpo teisininkų komanda atsiribojo nuo svarbiausios komandos narės Sydnei Powell dėl to, kad ji platina sąmokslo teorijas apie rinkimų klastojimui naudotą technologiją Dominion. Kadangi šis finansinių oligarchų ir JAV demokratų rėmėjų kišenėje sėdintis žinių transliuotojas man nėra rodiklis, pasiieškojau „švarios“ informacijos apie tai, kokią tikrąją poziciją yra užėmusi D. Trumpo gynėjų komanda. Šią informaciją radau kur kas mažiau auditorijos turinčiame TV kanale NewsMax Štai ką pasakė kita teisininkų komandos narė Jenna Ellis: „Yra daug svarbių klausimų dėl Dominion, kurią naudojo 28 valstijos (ir kuri, kaip įtariama „permetinėjo balsus nuo D.Trumpo J. Bidenui). Sydney Powell yra susikoncentravusi į Dominion klausimą. Šis tyrimas užims daug laiko, tai yra ilgalaikė strategija ir Sydney toliau tai tyrinės. Mes tikime, kad Sydney sėkmingai susitvarkys. Tuo tarpu aš ir Rudy Gulliani koncentruojamės į trumpalaikius tikslus, nes mes turime labai mažai laiko - tik iki gruodžio 14d. Mums reikia skubiai atskleisti sukčiavimą pareigūnų, kurie ignoravo rinkimų įstatymus. Mes turime šimtus tūkstančių biuletenių, kurie buvo suskaičiuoti slapta, mes turime „tuščius“ biuletenius, mes turime tūkstančius puslapių, kuriuose surašyti liudininkų parodymai..“ Taigi tikroji tiesa yra ta, kad D.Trumpo teisininkų komanda tiesiog pasiskirstė veiklos frontus: vieni dirbs su trumpalaike strategija, kiti - su ilgalaike. Rodos, normali praktika įvairiose teisinėse bylose. Bet štai CNN net iš šio fakto sugeba išvirti naują informacinę košę ir visam pasauliui ištransliuoja, kad .... D.Trumpo teisininkai atsiribojo nuo sąmokslo teorijų platintojos. Tai, turbūt, tik vienas iš milijono pavyzdžių, kaip žmonės yra maitinami informaciniais surogatais. Visi žinome, kad yra blogai, kai valstybės agresorės okupuoja silpnesnes tautas. Bet nelabai žinome, kad taip pat yra labai blogai, kai stambaus kapitalo interesai okupuoja visą informacinę erdvę.
Tomas Tomas
Tomas Tomas Prieš mėn
Tavo cnn fake news, taip kad neskiesk cia sudu. Tavo dundukam sekejam gal ir sueis tos nesamones. Tie kas domisi zino, kad viskas JAV dar tik prasideda teismuose.
s d
s d Prieš mėn
O tai bus džiaugsmo kai užeis moteriškės geros dienos
Laima Baranauskaitė
Laima Baranauskaitė Prieš mėn
Šaunuolė ,Irma, su homuru! Ypač ,kai išlindo Š tokiu rakursu😀
Jolanta
Jolanta Prieš mėn
Karbauskis eis patarėju, tokia praktika dabar ...
Orwis Ors
Orwis Ors Prieš mėn
Ar čia naujoji tapkino žmona laidą veda? 😝
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
Vatnikams Tapinas, kaip velniui kryzius buuuuuuu ))))
Kęstutis Vilkas
Kęstutis Vilkas Prieš mėn
Ir niekas nepaprasė Ramūno likti? Kaip gyla kaip gyla kaip giyyyyla :)
Silvestras Kučinskas
Silvestras Kučinskas Prieš mėn
tai kas cia dabar ir prancuzai baltarusijos pavyzdziu seks? GERAS negaliu patiketi.
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš mėn
Ar man vienam nelabai klausosi Irmos dainavimas? Atrodo, lyg kažkas būtų pasakę, kad gražiai dainuoja, ir dabar stengias dažniau tą daryti, nors tas dainavimas visai ne į temą nei čia, nei Laikykitės ten. :)
Chrissie K
Chrissie K Prieš mėn
Nu, kai palygini su Adrium, tai operos solistė 😅
Ričardas Ricardas
Ričardas Ricardas Prieš mėn
faina moteris
Alfreda Zabulyte
Alfreda Zabulyte Prieš mėn
Tegul visi kurie tik nori kerštauti traukiasi nes tai nesubrendeliai dar jiems reik grįžti į lopšelį.
OneLittleFucker
OneLittleFucker Prieš mėn
Blemba kaip man Irma patinka kaip vėdėja! Tiek šioje laidoje, tiek ir laikykitės ten :)) U rock:)
Joana Linkuviene
Joana Linkuviene Prieš mėn
Paplokime !!!!! Atsistoti nebūtina.:)
Zigmantas R
Zigmantas R Prieš mėn
Ramūnas žodžio žmogus, tai nors kartą laikosi žodžio, bet dar palaukit jis gali ką nors sugalvoti, kad likti seime :DDD
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
Labiau slapto politiko kaip Karbauskis nėra. Jis visas užsislaptinęs: nei jo verslas aiškus, nei jo asmeninis gyvenimas. Neaišku, nei kas jis, nei su kuo gyvena, nei kaip verslą išvystė. Meluoja nuolat. Kaip gali toks žmogus sėdėti seime? Žmona Ispanijoje, brolis Rusijoje, tėvas Vokietijoje, vaikai velniai žino kur ir visi "ūkininkauja" Naisiuose. Milijonierius užsigrobęs tūkstančius hektarų Lietuvos žemių ir įsigijęs du elniukus, įdant galėtų tą žemę "teisėtai" apsitverti, varantis nuodingų trąšų bizniuką su Rusija, "vertybių puosėlėtojas", išgrūdęs savo šeimą į Ispaniją.
archischnect
archischnect Prieš mėn
I can't believe Karbauskis actually išėjo.. Taip gera bus jo matyt mažiau :D Darom šampaną!
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@Aa Bb Vatnikai myli Karbauski ir Putina.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
Karbauskis sukčius tikriausiai dirba Rusijos slaptosioms tarnyboms, nes jis visada meluoja, o jo pasamdyti internetiniai troliai puola visus, kurie kritikuoja Verygos, Skvernelio, Monkevičiaus, Tomaševskio, Jedinskio, Narkeviciaus juodus darbus. Štai ką Karbauskis yra padaręs netolimoje praeityje: 1) R. Karbauskis reikalavo referendumo prieš NATO ir ES; 2) R. Karbauskis siūlė atidėti narystę Europos Sąjungoje 25 metams; 3) R. Karbauskis finansavo ir organizavo, Rusijai naudingą, amerikiečių kampanijos Chevron išvarymą; 4) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą R. Pakso referendumą, kad rusiško reaktoriaus Ignalinos atominė būtų išsaugota; 5) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą referendumą prieš japonišką HITASHI reaktorių Visagino atominėje; 6) R. Karbauskis siekė supriešinti Lietuvą su ES, inicijuodamas Rusijai naudingą referendumą prieš žemės pardavimą ES piliečiams; 7) R. Karbauskis inicijuoja ir remia Rusijai naudingą referendumą, kad būtų sumažinta kartelė referendumui surengti; 8 ) po sėkmingo Kremliui referendumo dėl VAE, R. Karbauskis gavo išskirtines "Rostselmaš" teises pardavinėti rusiškus traktorius ir kombainus. Beje, "Rostselmaš" yra Kremliaus kontroliuojama įmonė, finansavusi Krymo aneksiją; 9) R. Karbauskis pasisakė prieš Gynimo tarybos siūlymą 2030 metais pasiekti 2,5 proc. gynybos biudžeto.Tad, kol ne vėlu, reikia šluoti nuo valdžios Karbauskį su jo marginalais.
archischnect
archischnect Prieš mėn
@minj4ever Sutinku. Matyt jam grįžti prie verslų įdomiau nei būti opozicijoj
archischnect
archischnect Prieš mėn
@Aa Bb Na jis lyg ir vis tiek išlieka lvžs pirmininkas, tai nepilnai išėjo :D bet atsistatydino iš Seimo nario pareigų
minj4ever
minj4ever Prieš mėn
Čia toli gražu ne pabaiga. The best is yet to come kaip rėkė viena nupušelė. Verslo reikalus bus lengviau tvarkyti. Įskaitant UAB Žemgrobiai ir teršėjai.
denveroidas LT
denveroidas LT Prieš mėn
O jau Irmai kaip sudrėko, kai Šimonytę išrinko premjere! 😆😆😆😆
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
na kodėl turėtų stebint, kad nū labai protingi žurnalistai (matyt žurnalistai) nemato skirtumo tarp Obamos antros kadencijos pabaigos ir Trumpo pirmos.. Matytų (skirtumą) tai nelygintų 😁..
Паша Самохин
Паша Самохин Prieš mėn
0:51 lucky-dating.online
mjk
mjk Prieš mėn
Kažkaip nekeista net kad pasisakiusieji prieš nemoka kaukių teisingai užsidėti 😄
lukas gabalis
lukas gabalis Prieš mėn
irma, tu vainai vedi laideles buckis, bet kazkaip kartais pasiilgsti ir Silvijos, tegul numeta videka, kad dar gyva:D
Videos from LT
Videos from LT Prieš mėn
Gyva, motinystės atostogose :)
Linas Maknavičius
Linas Maknavičius Prieš mėn
Patiko Šimonytės prieš balsavimą pateikta Šveiko citata: "Vistiek kaip nors bus. Dar niekad nebuvo, kad niekaip nebūtų" 😅 Užtat ir sako po patvirtinimo, kad galėjo visaip būti...
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@puliuksis Vatnikus NATO puola....
Emilyzas
Emilyzas Prieš mėn
Karbauskis yra kaimo dalbajobas. Rest in Naisiai.
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš mėn
Pirmą kartą girdėjau Guogos jau kaip seimo nario pasisakymą iš tribūnos, panašu, kad Petrui atsirado rimtas konkurentas nusišnekėjimų lenktynėse...
Agnius Smalinskas
Agnius Smalinskas Prieš mėn
@Povilas Kairiūkštis tai kad 2020 budzetas su asignavimais 11.5 mlrd kazkur, o 2021 m., prisdengiant covid, biudzetas su asignavimais ispuciamas iki beveik 15 mlrd. tai kodel demografijai gerint neskirt 400mln., o sukist viska draugeliams ? Tau nedaiena, kad ne tie draugeliai tas skolas tures grazint, bet tu ir tavo vaikai?
Laurynas bepavardis
Laurynas bepavardis Prieš mėn
Kur Petras nusišnekėjo?
minj4ever
minj4ever Prieš mėn
Ars už 2
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
@Povilas Kairiūkštis daug kas daug ką šneka ir nušneka, bet iki P.Gražulio net ir vaikui (pagal išprusimą) aišku - toli, labai toli. Vien ko jo p... verti ir pan. Atitinkamai man viskas su tavimi aišku. Apie tai ir parašiau.
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš mėn
@Aa Bb Aha... jeigu jūs manot, kad čia yra logiška minties seka tai kaip ir viskas aišku su jumis... Seimo nario teigimu viskas yra ok jei dabar paimtume ir iš oro ir biudžeto deficitą padidintume 400 milijonais eurų vien todėl, kad jis pabrėžiu JIS net ne partija, bet jis tą žadėjo eidamas į rinkimus. Man tai čia visiškas lėkštas populizmas yra...
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš mėn
Šaunu. Kada ramunui bus taikoma baudžiamoji atsakomybė?
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
@Tadas Blindavicius liberastai melagiai meluoja ištisai
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@Aa Bb Vatnikai stoja muru uz Karbauski ir Putina.
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
senelio šalčio paprašyk.. kad įgyvendintų tavo šlapius norus :D.
Gabrielius Kapočius
Gabrielius Kapočius Prieš mėn
Ištikimiausias irmos fanas pirmas
Panorama I 2020 11 24
53:36
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 7tūkst.
The Finger Trap - Cyanide & Happiness Shorts
2:15
ExplosmEntertainment
Peržiūros 653tūkst.
Sen Çal Kapımı 27. Bölüm 2. Fragmanı
0:48
Sen Çal Kapımı
Peržiūros 3,1mln
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 39tūkst.
Lamar roasts franklin but it's a fever dream
0:46
FlyingKitty
Peržiūros 828tūkst.