Sorošas ir kovidiotai prekybos centruose || Laikykitės ten || S05E15

  Peržiūros 70,052

LaisvėsTV

Prieš mėn

Šį kartą už „Laikykitės ten” vairo sėdintis Ignas Grinevičius pasakoja apie įdomiausius savaitės įvykius: naujosios Vyriausybės darbą, sugriežtintas karantino priemones, tautiečių apgultus prekybos centrus ir Surplio klausimą Šimonytei.
Pagrindinėje laidos temoje pasakojame apie Džordžą Sorošą. Kaip šis žmogus apaugo sąmokslo teorijomis ir kas jis yra iš tikrųjų?
Rubrikoje apie Covid-19 melagienas dekonstruojame dar keletą sklindančių mitų apie vakcinas.
11:19 PATIKSLINIMAS. Šiame vakarėlyje dalyvavo heteroseksualai.
Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti: vilnius.usembassy

✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #LaikykitėsTen
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
John Kramer
John Kramer Prieš 16 dienų
0:40 she is hot girl and sexygirl.
Darius Biliunas
Darius Biliunas Prieš mėn
Socialiniuose tinkluose plačiai pasklido faktas, kad Džordžo Sorošo Atviros visuomenės fondas 2018 metais skyrė 124 800 dolerių A. Tapino Laisvės TV projektui R.I.T.A. Tačiau Sorošo investicijos į Lietuvos visuomenės auklėjimą daug platesnės ir Lietuva čia nėra išskirtinė. Visame pasaulyje savosios „atviros visuomenės“ populiarinimui Sorošas jau yra skyręs virš 30 milijardų dolerių ir yra didžiausias kairiųjų politinių tikslų mecenatas pasaulyje. Nieko keista, kad su juo susiję daugybė legendų ir ginčų. ltburn.info/nick/p3Wjn6xrZ6qzosk/vaizdo-ra-as
Same Main
Same Main Prieš mėn
Sorry, bet ištempiau iki tos vietos, kur sako,kas gi nenorėtų paskutinėje savo gyvenimo foto atrodyti puikiai? Nenoriu būti piktas, bet laida šūdų šūdas. O su tokiais bajeriais,..tai kažkaip nejauku ir gėda truputį net vienam žiūrėti. Vedimas irgi klaikus gan. Jokios tonacijos, iškalbos, beria kaip žirnius sieną ir dar labai nuobodžiu balsu. Laida tapo absoliučia nuobodybe. Apskritai iš paskutinių dviejų mėnesių buvo tik viena albai gera laida, kurią vedė Tapinas. Tai yra paskutinė vesta Tapino. Tai priminė tikria senas geras laidas Laikykitės ten, o čia yra kažkoks medinių bajerių, dėl kurių net nejauku, šlamštas su kažkokiu moralizavimu, nuo kurio bloga. Kaip davatkom kažkokiam bažnytakaimyje posūkyje už Kolymos. Beje, visiškai neusprantamas puolimas ir merginų tų trijų. Tie judėjimo draudimai yra visiškai idiotiški (taip, aš balsavau už Šimonytę tiek prezidento rinkimuose, tiek dabar, nes viasada palaikau konservatorius, dešiniuosius, o Ingrida man labai labai patiko, bet tai nereiškia, jog negaliu pasakyti,kad šitie sprendimai yra super idiotiški, kuri galimai nublokš mūsų demokratiją toli toli į subinę). Na, nėra pas mus pagarbos individui nors tu ką. Esam homosovietikai ir viskas. Lietuva, kuri dažnai visai Europai norėdaov būti laisvės kelrode,staiga nusirito į tokią šikną,kad dievulėliau...Taip išsivysto pamažu visokie totalitarizmai. Čia jum ne holividudinis šlamštas, kur yra tamsa, šviesa ir viskas aišku. Tikrovėje blogis yra daug banalesnis, bet kartu ir subtilesnis. Dažnai jam sėklą pasėja labai gerais ketinimais. Tai, ką darė banda su šitom merginom, yra absoliutaus blogio gimimas galimas. Sako, o kaip žmonės žudė žydus? O štai jūs pasižiūrėkite,kas darosi feisbuke. Ir tos merginos absoliučiai nepadarė nieko blogo. Visiškai. Nėra nė menkiausių neteisingų veiksmų. Gintarė aiškiai pasakė: ji pasidarys testą, jei neserga, ji važiuoja pas tėvus. Viskas. Ji neserga.Viskas. Žmogus neserga, jis gali daryti, ką nori. O jeigu banda ims žmogų versti daryti kažką, nors nėra jokio pagrindo (nesusikti su tėvais, nes taip nori banda), tai čia pyzdc kur mes nueisim. Pasiskaitykit Hannnos Arend Totalitarizmo ištakas. Kaip viskas prasidėjo. Arba kaip įvyko bolševikų revoliucija. Reikia biški galvoti,ką daro. O jie negalvoja nė kiek. Nėra proto , nėrą mąstymo. Gyvenimas nėra kategorijos, gyvenimas yra lansktumas, bėgimas, gyvumas. Individas nėra visuma. Šitas judėjimo ribojimas yra žiauru ir turės žiaurias pasekmes. Seniai mes laisvė prašikome? Vėl norime. PS Ir užčiauptų kas Nausėda, nes nu ir na x to jo kalbelės apie kažkokias pergales. Apgailėtina.
Saulius Bagdonavicius
Saulius Bagdonavicius Prieš mėn
Klausyti - tuščias laiko tarpas,tik fonas..
Donatas Malinauskas
Donatas Malinauskas Prieš mėn
O rusai? Jie irgi visur . Bet jei kartu su sorošu tai visai baisu. Bavarija tai geras.
Andy An
Andy An Prieš mėn
Apie kazka, bet nieko konkretaus!
Andy An
Andy An Prieš mėn
Apie Sorosa tai taip ir nieko nepasaket.... Suda jus cia malat! Kaip ir minejo, viskas labai pavirsutiniskai...
Donatas Deksnys
Donatas Deksnys Prieš mėn
Tai ka apie ji ten sakyt. Senukas, investuotojas, filantropas, kiek Lietuvai padejas..
Darius Ketvirtis
Darius Ketvirtis Prieš mėn
Absoliuciai nieko jus cia neirodet ir neitikonot.
Queer SnowFlake
Queer SnowFlake Prieš mėn
Robertas Balciunas
Robertas Balciunas Prieš mėn
Kuo toliau, tuo labiau primena kiseliovo laidas su pagyro.is dabar valdantiems. Alio, atsibuskite, valdzia pasikeite. Gal laikas ir jums pasikeisti. Ar IS su co klaidu nedaro?
SlugeR
SlugeR Prieš mėn
Meh, nesuprantu, ko cia visi giria. Leksta ir neapgalvota serija. Faktu mazai, o pilna labai cringe juokeliu.. Ir Surpli uzsipuole ne prie ko. Ar tikrai jum atrodo, kad viska DRAUSTI yra veiksmingiau, nei uz teisingus poelgius SKATINTI zmones? Gal ir vaikus taip auklet reiketu tada..? Surplio ideja gal ir keistai pateikta buvo (del kasu ir u2/stadiono), bet is esmes labai gera ir tikrai galetu buti labai efektyvi. Zmones megsta susivienyti ir kaip bendruomene siekti vieno tikslo/atlygio ir tai veikia tikrai geriau nei tiesio draudimai.
Random
Random Prieš mėn
nebeverk online, nepades.
Crypto Bot
Crypto Bot Prieš mėn
Laisvės partiją išlaiko Sorošas, Laisvės TV - Sorošas. Sutapimas? Nemanau...
Darius Ketvirtis
Darius Ketvirtis Prieš mėn
Nu
Rokas Kelpša
Rokas Kelpša Prieš mėn
O seip tai gera laida.
Rokas Kelpša
Rokas Kelpša Prieš mėn
Mirstamumo procentas yra 00.05 procento... o gazdina kaip per juodaji mara. Kai kurie perserga ir net nepajaucia. Kad sirgo...Oooouuuuuooouuu!!!! Visi jus mirst buuuuu... idiotizmas.
sdgsoul
sdgsoul Prieš mėn
Windows Vista :D:D:D 10/10
sdgsoul
sdgsoul Prieš mėn
Surplys akivaizdziai prisiskaites The Power Of Habit ir dabar taiko principus visur kur tik imanoma :))
Irena Cilinginienė
Irena Cilinginienė Prieš mėn
Brangieji, dar neišmirė tie, kurie nesupranta angliškai.
mano6309
mano6309 Prieš mėn
Kadangi jus parėmęs fondas yra nuteisto žmogaus tai gal jus gali remti ir finansuoti ir kitos pasaulio organizacijos kurių šeimininkai buvo nusikaltėliai, gal koks Zuokas galėtų paremti - lygiai prieš 18 metu Prancūzijos teismas nuteisė milijardierių filantropą George'ą Sorosą dėl viešai neatskleistos informacijos apie akcijų sandorius ir įpareigojo sumokėti 2,2 mln. USD baudą
Arunas M
Arunas M Prieš mėn
Matyt per senas šiam vedėjui. Šį kartą labai neįdomus. Toks priminė politvalandėlę lenino kambaryje.. lauksiu merginos :)
fatyma fatyma
fatyma fatyma Prieš mėn
biznis pinigėliai byrą,gudriučiai varo savo bizneli proto už teko SENUKAMS
NikdaAukstaite
NikdaAukstaite Prieš mėn
Rusų laikais visi tokie "šmaikštuoliai" į savo kalbą prikaišiodavo rusiškų frazių. Dabar kaišioja angliškas. Ir jaučiasi labai šaunūs bei šmaikštūs. Išvada? Lietuviai - suknisti padlaižūnai.
Gediminas Rimkus
Gediminas Rimkus Prieš mėn
ka tu isvis zinai apie ta sorasa juokdary .
Mantas Butkevičius
Mantas Butkevičius Prieš mėn
Kurjeris - prestižinė profesija 2020
pewpewpeo
pewpewpeo Prieš mėn
Ignas superinis labai tinka sitam formatui :)
Wolfiukaz
Wolfiukaz Prieš mėn
Net nežinojau, kad pasaulį toks valdo, kaip gerai, kad dabar žinau. :D
S L
S L Prieš mėn
Apie Soroso skambuti tai tikrai pavykes juokelis :)
Darius Ketvirtis
Darius Ketvirtis Prieš mėn
Visiskai lievas bajeris, ahujenai lievas.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš mėn
ltburn.info/nick/p3Wjn6xrZ6qzosk/vaizdo-ra-as
S L
S L Prieš mėn
Isiskaitykit i popieziaus paskutinius zodzius: “ Kad isgydytume susirgusius del didziules ir matomos socialines neteisybes!”
tomi
tomi Prieš mėn
Ponas tadai blindaviciau is komentaru, matau esi cia labai protingas Tai klausimas Tau...? Nes valdzia i i tai neatsako ir zurnalsitai kazlodel neiesko atsakymu 1. Verygos programele per bluttufa isleista iskart po rinkimu, zinai kad tokia programele kurti reikia apie 4 menesius, tai reiskia kad jau buvo kuriama pirmoje beveik bangoje zinant kad bus antra, klausimas , manau viskas tuo pasakyta.... tik neaisku kiek sumoketa uz ja kam ir kodel, gal pekeltum klausimus apie kaukiu pirkimus milikoninm sumom paskui apie nurssyma ir ttt, gal atsakytum i klausima, kai mano draugu seima turejo darytis vienas is ju testa del susirgusio darbuotojo ju firmoje, jiems paeme is nosies testa ir visa sveika seima staiga tapo serganciais covidu, bet ta pacia diena jie pasidare brangiai kainuojancius testus per krauja su amtikuniais ir galimyhe serga sirgo ar sirgs , tai parode kad jie visiskai sveiki, o kai paskambino sveikatos centra gabo atsakyma privalot izoliuotis 10 dienu, testas tikslus per krauja netinkamas, o felceres per nosi tinkamas nes toks reglamentas vyriausybes.... Gal atsakysi kai hurai lietuviai statybininkai anglijoje gauna jau 3 karta ismokas pirma 100% 3 menesiu vidurki antra ir trecia ismoka 80% 3 men vidurkio, taip vidutinis statybininkas jau gavo ismoku min 15 000 svaru, o vokietojoje verslininkai imoneja iki 5 darbuotoju uzpilde internetu sekancia diena gavo po 9000 eur kompensacijas Tai gal paaiskink ka gi cia veikia tie urodai buce esami gave begalines kompensacijas is europos ??? Kur parama smulkiam vidutiniam verslui? Ir aplamai geriau patylek apie meile cia tiems kurie debilai pasako paslauga galima 15 min bet nenurodo kokia, o atsako taip mes negalime numatyti visu galimu variantu, bet pas notara galima eiti, zodziu Melskites toliau savo mylimai valdziai kol ji uzdes jums gelezines kaukes Sekmes
Gintautas Leparskas
Gintautas Leparskas Prieš mėn
Juo serga tiesiog Lietuva 🤣🤣🤣 TAI KAM TAI LIETUVAI SKIEPAI ? kurių prisipirko veryga su skvernu ? 🤣🤣🤣 dar net nepagamintu . Anglai jau savaite kaip skiepijasi ir šia jums britai nauja covido atmaina 🤣🤣🤣 ar ne ironiška ? Čia kazkas rašo kad Laisvės TV yra Soroso agentai , HA Ha , Sorosas nervingai rūko šalimais tada kai pasakiškus turtus kraunasi bezosas , Geitsas ir farmos mafija . Laisvės TV jus esate didžiausia covidine melagiena po mūsų laisvu ir nepriklausomu analu tokiu kaip LNK , TV3 , ir taip toliau 🤣🤣🤣🤣🤣 Net nežiūrėjau video toliau po 3 min. nes ką gali išgirst iš laisvės TV analo kaip tik šudo malimo ♾
Vytautas Arminas
Vytautas Arminas Prieš mėn
Na super vedėjas. Taip lengvai susižiūrėjo. Sveikinimai!
Vytautas Arminas
Vytautas Arminas Prieš mėn
@Gytis Breitmozeras tai neklausykit
Gytis Breitmozeras
Gytis Breitmozeras Prieš mėn
Sakyčiau atvirkščiai, toks nuobodus,kad net neina normaliai klausyti... netinka šiai laidai
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš mėn
ltburn.info/nick/p3Wjn6xrZ6qzosk/vaizdo-ra-as
ugosamo
ugosamo Prieš mėn
Ignai.. Nuostabu. Ačiū ir pirmyn!
IABI TV
IABI TV Prieš mėn
Dėkui už paaiškinimą kame visur kaltinamas Sorošas. Jaučiu kad atpirkimo ožys dėl nieko
Linas U
Linas U Prieš mėn
Ne dėl nieko. Tai prieštaringai vertinama asmenybė. Ir nors laisvės TV jį pateikė vos ne kaip žmogų, kuris Lietuvoje spausdino knygas. Vis tik reiktų vertinti objektyviai: 1. Minėtos investicinio fondo atakos su partneriais nebuvo vien tik nekalta prekyba finansiniais popieriais. O agresyvios finansinės valiutų atakos, norint palaužti atakuojamos šalies centrinį banką. Ko pasekmės, buvo žmonių prarasti darbai, uždaryti verslai, sužlugdytas nekilnojamo turto sektorius. Ir nors dažniausiai minima Didžioji Britanija, bet buvo atakuojamos ir kitos valstybės, Italija, Tailandas, Honkongas ir t.t. Tad sutikime, yra žmonėms ir stipriai dėl ko jo nemėgti. 2. Dėl jo asmeninės holokausto patirties, veikla prieš visokius antidemokratinius judėjimus automatiškai sukelia šių veikėjų įniršį. 3. Nuosaikūs dešinieji jo nemėgsta, nes tiesiog jis dažniausiai finansuoja oponentus, o kai kurie finansuojami oponentai patys balansuoja ant radikalizmo ribos. 4. Filantropinė veikla dar nereiškia, kad padaryta žala kai kurioms valstybėms atpirkta. 5. Turint tokią reputaciją visokio plauko sąmokslo teorijų kūrėjams ideali terpė konstruoti savo "pasakas".
Mantiosa 23
Mantiosa 23 Prieš mėn
Butu labai gerai, bet nu kam tiek to sorošo veido reikejo rodyt, nieks nenori i ta bjauria morda ziuret. Nemiegosiu nakti.
Eitvydas Gulevicius
Eitvydas Gulevicius Prieš mėn
Nu finally!!! Kiek buvo galima laukt kol Ignas pasirodys!!!!!
ovidijus grigas
ovidijus grigas Prieš mėn
Alio, valdžia jau gi pasikeitė.
Kestas Globys
Kestas Globys Prieš mėn
Nustokit skleist panika
крошка Енот
крошка Енот Prieš mėn
vel Tapkinas su savo Sorosu cirku ! ^)))
Audris Purlys
Audris Purlys Prieš mėn
dėjau aš skersą ant vyriausybės
Audris Purlys
Audris Purlys Prieš mėn
o jei aš skubu lempučių nusipirkt o ant durų rašo kad diabetikams negalima?
Andrius Juškevičius
Andrius Juškevičius Prieš mėn
Gerai, smagiai, šmaikščiai varo. Šaunuolis.
Andrius M.
Andrius M. Prieš mėn
Pagaliau Palmyra Kelertienė nustos kiekvienais metas prognozuoti krize ir pradės pranašauti nauja covid banga 2022, 2023 ir t.t.
Vaida Rudenaite
Vaida Rudenaite Prieš mėn
Surplys 🤣🤣🤣
TheLaidukas
TheLaidukas Prieš mėn
Ignas veda nerealiai gerai! Super!
Vidmantas M
Vidmantas M Prieš mėn
reklamina, pratina prie skiepo......
Gvidas K
Gvidas K Prieš mėn
Kam moka Sorošas tai Laisvės TV ;) $124800
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš mėn
@Fluffy Ninja Llama Deja, bet panašiau, kad bent jau JAV būtent iki komunizmo ir siekė privesti, su vietinėm spalio revoliucijom, protestų rėmimais ir buržujų verlsų deginimais. Pavadinimai ir lozungai nebūtinai atitinka tikruosius siekius, mūsų platumose gali skelbtis, kaip tu kovoji su "komunizmu" ir kai kam automatiškai atsiduri "geriečių" pusėj, tai ko gi nepasinaudojus tuo?
Gvidas K
Gvidas K Prieš mėn
@Brigita Dereškaitė o dėl šaltinių tai manau ir Markso prisiskaičius komunizmas atrodytų puikus jeigu deja realybė nebūtų kitokia
Gvidas K
Gvidas K Prieš mėn
@Brigita Dereškaitė rašiau apie tai kad trečios bangos feminizmas (feminacizmas) turėtų spręsti abiejų lyčių problemas bet sprendžia tik moterų. Taip pat trečios bangos feminizmas pasižymi pastoviu vyrų kaltinimu dėl visko o jeigu tas vyras dar ir baltaodis ir heteroseksualus ir užima vadovaujančias pozicijas darbe ar valdžioje tai išvis kiaulė. Taip pat apie dvigubus standartus (kažką padaro moteris ar feministas reakcija viena bet jeigu tą patį veiksmą padarytų vyras reakcija būtų absoliučiai kitokia) taip pat visi misoginy patriarchy rape culture skiedalai jau gerklėj
Gvidas K
Gvidas K Prieš mėn
@Brigita Dereškaitė am nežinau kur dingo mano atsakas ar aš kažką prigrybavau ar laisvės tv ištrynė...
Brigita Dereškaitė
Brigita Dereškaitė Prieš mėn
@Gvidas K Siūlyčiau apie feminizmą pasiskaityti iš patikimesnių šaltinių, kad taip drąsiai nesimėtytumėt tokiais žodžiais. Gal galit argumentuot, kodėl taip teigiat ir iš kur susiformavot tokią nuomonę?
Mrnubits
Mrnubits Prieš mėn
10/10
MDPZIV MDPZIV
MDPZIV MDPZIV Prieš mėn
Galim už koronos platinimą padėkoti visiems imbicilams 😌
tomi
tomi Prieš mėn
Simonyte veryga skverneli i gagos teismas ir visus arba lai parodo pinigus kur isstaske urodai
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš mėn
@Tadas Blindavicius Oi kaip jum patogu pastatyt diagnozę, kai žinot, kad pagrindinis pasaulio blogiukas - kremlius :) Visai kaip sąmokslo teoretininkai.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@tomi Zinai galima nubrezti paralele tarp konservatoriu heiteriu ir kovido neigeju. Tai kremliaus naratyvai. Dar pasakyk kad putinas isgelbes Lietuva nuo "NATO okupantu" ir bus visas komplektas tipinio vatniko briedo .
tomi
tomi Prieš mėn
@Tadas Blindavicius Gerbiamas Blindaviciau, eik geriau realia tvarka daryti kaip dare Blinda, ji nuo pirmu dienu jau suda mala, kas hus toliau tikrai negeriau nei su kolukieciais nei su velnias zino kokie cia issigimeliai isvis lietuvos valdzioja, gana isvis ta filma kist holivudo ir pinigu plovykla apie gripa, vardu covida, kas tikit sedekit uzdes greit jum ir gelezines kaukes aviu banda
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@tomi Pie ko cia Simonyte tu protinguoli? Ji tik dabar tapo premjere. O pries tai "Kolchoznykai" buvo valdzioje kurie ir taske pinigus.
tomi
tomi Prieš mėn
@Miss Nightmare kaip gudru, tai turbut nezinai kas yra hagos teismas Svarbu maske ant galvos ir kaip aviu banda namuose sedeti ir klupeti ant keliu pries simonyte)
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
Seip tai pagarba kad vis tik isdrysot prisipazint esantys uzsienio agentais - zmones dabar gales patys apsverti ka sakot. Sakyciau tik problema kad nuslepet tai per rinkimus
Jurinta Pakalnytė
Jurinta Pakalnytė Prieš mėn
Vedėjui labai reikia daugiau laisvumo, ekspresijos tone ir veide, visas tekstas atrodė perskaitytas su didele įtampa :/
jolopukkii
jolopukkii Prieš mėn
Per visą laidą vedėjo išraiška praktiškai nesikeičia, tik antakis truputį pakyla :) Truputį daugiau ekspresijos reiktų, būtų geriau!
Tomas Elsukovas
Tomas Elsukovas Prieš mėn
Surplys tai konkrečiai daužtas ...
lasiniai1
lasiniai1 Prieš mėn
Gera režisūra, bet mes pagaliau įsitikinome kas kam čiulpia. Jei Gražulis gėjus, tai čia yra tokia pat ,,gynybos'' taktika- t.y puolimas.😤Tipo mes labiausiai informuoti. Trumpas ir Vaitkus durneliai, tik mes proto bokštai....
Jonas Zavistauskas
Jonas Zavistauskas Prieš mėn
uz ka taip ant Kybartu stumt? :D
Saulius Kiaupa
Saulius Kiaupa Prieš mėn
Jei galima daugiau apie vakcinas papasakokit kiek domejausi pavyzdziui moderna nieko pries tai panasaus nera sukurusi net vaistu .Kazkaip cia jus pavirsutiniskai viska pasakojat
Karolis Eson
Karolis Eson Prieš mėn
Tai jus remia spekuliantas, sugriovės milijonus žmonių gyvenimus, o jus ramia sąžine imat tuos pinigus?
Ernestas Jucevicius
Ernestas Jucevicius Prieš mėn
man tai baisu, kai jus naudojat tuos ironiskus bajeriukus, kaip kad nuo 19 min, tai debilams didelia zalada darot, normaliems nereikiu ju, ir taip supranta kaip pasaulis veikia, o tie vatnikai juk viska uz gryna piniga priima :D
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
O tai galvoji nera jokio "grant manager" kuriam jie reportuoja kaip leidziami pinigai? Galvoji jiem dave pinigus ir juos pamirso 😄
Gintaras Sungaila
Gintaras Sungaila Prieš mėn
Dėl abortuotų embrionų, reikėjo daugiau darbo įdėti: "Religiously conservative think tanks such as the Lozier Institute have expressed their opinion that lab sequenced mRNA vaccines, and specifically the Pfizer and Moderna vaccines, do not pose an ethical problem for them, as they are synthetically produced. Some religious groups and those opposed to abortion have questioned the ethics of the AstraZeneca/Oxford vaccine making any use of fetal cells in its development. The Vatican’s Pontifical Academy for Life issued guidance on vaccines in 2005, reaffirmed in 2017, that in the absence of alternatives, Catholics may receive vaccines using historical fetal cell lines in good conscience. " Taigi, visgi etiškai geriau Pfizer/Moderna vakcinos
malakalabelakalalausbokala
malakalabelakalalausbokala Prieš mėn
meschino instagramo story tas pats kas tv reklama ziuret
Don Jc
Don Jc Prieš mėn
Na Ignai, šitas superinis epizodas gavosi.
Lukas Matijosius
Lukas Matijosius Prieš mėn
Reklama baigiasi 0:43
Gintaras Sungaila
Gintaras Sungaila Prieš mėn
O ką, Surplio idėja visai nieko, žmonės mėgsta visokius challengus :D
Saulius
Saulius Prieš mėn
Andzej laikykis nuo stonkaus ir meschino kersto
Nyanko Sensey
Nyanko Sensey Prieš mėn
andrius ok. ta moterys (sorry tingiu googlint varda) yra ok. Na bet šitas? ne jam vedėjo kedė...
Blenderis YO
Blenderis YO Prieš mėn
Kas editina video? Nustokit jump cuttint
Egidijus Bog
Egidijus Bog Prieš mėn
ak tai visgi remia jus Dzordzas,maniau kad samokslas cia. Vadinas jei remia tai ir muzika uzsako, tai sprendziant pagal jusu kalbas palaikomas partijas tai jus atstovaujat ne savo nuomone, o po tuo kazkieno interesai. Gal jus ir nesat tokie sugede, tik del pinigu kazkam tarnaujat. Nieko blogo aisku.
archischnect
archischnect Prieš mėn
SOROŠOKLANASČIA!!!!!!!!!!111!!!!!!!1
Laima Šernienė
Laima Šernienė Prieš mėn
Korona ne tik pakėlė mus į gėdingą pirmą vietą, bet ir atėmė prekybos centrus, barus, kelionės ir net pradangino paskutinę šviesą tunelio gale - Andrių Tapiną iš "Laikykitės ten" laidos.
Phyarth
Phyarth Prieš mėn
Knyga "Ką sako žmogaus Veidai" Soroso dvigubi akių vokai, arba jis dirba dvigubai daugiau nei betkuris Wall streto bankininkas, jis yra "Aukselis" Giedrius Masalkis dirba daugiau nei visa Lietuva :) Arba kitas paaiškinimas, kad jis turi problemų su saikingu alkoholio ir maisto vartojimo, kad irgi didelis godumo požymis :) 90-jie švietimo feformos "Atviras Lietuvos fondo: vadovėliai nuostabųs laminuoti aukščiasuis kokybės popierius ir poligrafija, Alaus etikečių ir cigarečių gamintojai galėtų pavydėti mokiniams :), kurie gavo tokius vadovėlis. BET vadovėliuose"fizikos" Sorosas tik bendros mokslinės žinios ir visą kita reklama, visą laiką 90-aisiais naudojame Tarybinius vadovėlius fizikos lygčių išvedimui teoretinės fizikos paaiškinimui. Taip Carl Zeiss reklama Soroso naujuose vadovėliuose bet mokslinio know-how kaip optika veikia kokie dėsnias lešiai, Soroso vadovėlis "Physics for Dummies" mus ruošė kaip valdininkus kaip reikės pirkti valstybinius užaskymus Lietivos biurokratas pirks Carl Zeiss techniką o ne rusišką. Sovietinė sistema nepripažino privačios nuosavybės, ir intelektualinės nuosavynės o Gaminti Car Zeiss lygio techniką, didžiulis biuriokratinis apratas niekada neleistų gaminti tokio lygio technikos. BET bent jau Tarybiniais laiaksi teoretinis lygis fizikos buvo aukšas, rusai gavo nobelio premija už lazerių teorijos sukūrimą, o Amerikiečiai pasigamino pirma lazeri, nes yra privati nuosavybė ir prioažistma intelektualinė nuosavybė. Fizikos mokytoja visą laiką sakė, į Soroso leistus vadovėlius galima pažiūrėti, o jei nori išmokti kaip veikia "know-how" teks mokytis pagal Tarybinius vadovėlius.
Karolis
Karolis Prieš mėn
Gal nereik tos anglu kalbos ? Ar bent subtitrai galetu but. Manau daug kam neaisku tos frazes.
Vilhelmina Grakauskiene
Vilhelmina Grakauskiene Prieš mėn
Ignai, tu puikus vedėjas. Ir scenarijus, aišku, puikus. Nenusileidi Tapinui. Tik "naujos dienos" neatiduok žalioms merginoms.
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
LaisvesTV jus aktyviai dalyvavot LR Seimo rinkimu agitacijose ir skelbete kad esat islaikomi Lietuvos zmoniu. Kodel tada nesaket kad esat islaikomi uzsienio politiniu lobistu?
Jurij Chsanovskij
Jurij Chsanovskij Prieš mėn
Ypač patiko palyginimas su,, "bavarija" 10/10
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
LaisvesTV tai jus esat uzsienio agentai? Kiek tie pinigai is uzsienio itakavo LR Seimo rinkimus 😮 Palaikot tam tikras politines jegas - ant kiek tai yra uzsakymas is uzsienio? Kazkaip negeras skonis burnoj... Ar budami zurnalistais nematot nieko blogo?
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
Itakojo itakojo ir per kitus rinkimus itakosim tik kad neprileisti tokiu kaip "Kolchoznykai" prie valdzios.
D I
D I Prieš mėn
Gaila, kad niekas Lietuvoje nesugeba teisingai ištarti George'o pavardės: Šoroš
Gytis Kulaitis
Gytis Kulaitis Prieš mėn
Čia toks visiškai ne į temą. Vengriškai Šoroš, angliškai Soros. Lietuviškas nei šen nei ten
Kęstutis Povilaitis
Kęstutis Povilaitis Prieš mėn
Tobula, jei toliau taip, tai ir 10 sezona turesit ;) ir gal net patreono plana pa'bump'insiu i didesne suma :D
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš mėn
Ignas taip sausai praveda, kad net Irma atrodo gerai po Andriaus...
MindFreakLT
MindFreakLT Prieš mėn
O kas yra "šlapias" pravedimas?
robertastk
robertastk Prieš mėn
Gintarė Durnevičiūtė.
Gabrielius Mackevičius
Gabrielius Mackevičius Prieš mėn
apie bavariją - neblogas
JuodasVarnas
JuodasVarnas Prieš mėn
Gerbiamieji, o kur dingo visa politinė satyra ir savaitės politinių aktualijų apžvalga...
Crypto Bot
Crypto Bot Prieš mėn
Trina komentus. Reiškiasi teisybė nepatinka propagandistams :)))
TheEnzoLt
TheEnzoLt Prieš mėn
@Fluffy Ninja Llama Nes taip sakė per teliką? Man patinka šitų protingų pradzia - ministrais skirt zmones, kuriuos norejo pries du metus ismest is ministru arba žmogų supainiojusi viesus ir privacius interesus. Pasidaryk 1 ant vieno su buvusiais ir geriausiai pirmais ministrais, tai nemanau, kad sitie atrodys geriau.
Fluffy Ninja Llama
Fluffy Ninja Llama Prieš mėn
@TheEnzoLt... o gal dabartiniai ne tokie buki?
TheEnzoLt
TheEnzoLt Prieš mėn
Savi valdžioj...
Picapex
Picapex Prieš mėn
Šakės, kaip gerai užstūmė ant mūsų visų:D Žvengiu ir verkiu tuo pat metu:D
Rimvydas Eglinskas
Rimvydas Eglinskas Prieš mėn
siaip tai gerai kad pasako kokia ta korona pavojinga dabar kai sako vienas is pozymiu dingusi uosle buvo ir man ji dingus pries kokius 3 menesius gal porai savaiciu tai jei dabar nebutu pasake tai ir nezinociau
Nerijus Selickas
Nerijus Selickas Prieš mėn
O kuom Sorošui neįtiko senasis vedėjas Andrius? Grąžinkite Andrių.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš mėn
ltburn.info/nick/p3Wjn6xrZ6qzosk/vaizdo-ra-as
Imaginable Creator
Imaginable Creator Prieš mėn
Kodėl visiems atėjusiems vedėjams prodiuseriai liepia šnekėt kaip Tapinui, ,,neskaniai" klausosi tas bandymas atkartot balso intonaciją ir net kūno judesius. Pats turinys 👍, ačiū.
Nyanko Sensey
Nyanko Sensey Prieš mėn
jiems liepia. buti kandiems ir ironiškiems. Vieniems tai išeina naturaliai o kiti atrodo kaip zuvis smėlyje
Gabrielius Mackevičius
Gabrielius Mackevičius Prieš mėn
o kiek instagramų sveria jūsų sąžinė? kiek iš viso yra instagramų?
Sandra Vala
Sandra Vala Prieš mėn
Jau norėjau klausti, kur Ignas dingo 😀 Smagu vėl tave pamatyti "Laikykitės Ten" kėdėje.
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš mėn
Kad Sorošas vienas ryškiausių, nereiškia, kad jis vienintelis ar pagrindinis - greičiau pavyzdinis. Ar dabar reikia patikėt, kad jis tiesiog kaip elgetoms dalina išmaldą, niekuo neįpareigodamas? Nebėra kur pinigų dėt? Ir tiriamajai žurnalistikai - kodėl pvz. ne gyvūnų prieglaudoms? Per ką veikiami žmonės, jei ne per kultūrą ir medijas? Kieno pinigai, to ir muzika, o kokia muzika, taip ir šokama. Gamtos dėsniai čia, ne sąmokslo teorijos. Mes gal ne hierarchinėj struktūroj gyvenam, didelio masto korupcija mažai ką reiškia, o psichopatai nesiekia įtakos ir savų tikslų lipant kitiems per galvas, tuo pat metu sugebėdami būti labai žavingi, filantropiški arba skelbti, kaip jie siekia visuotinio gėrio ir šviesaus rytojaus?
Sepid
Sepid Prieš mėn
Tai va ką turėjo omeny kad konspiracijos malūnai įsisukę!
Jok Jurg
Jok Jurg Prieš mėn
Nailed it !
Bernardas Janušauskas
Bernardas Janušauskas Prieš mėn
Galėjo dar apie Central European Univeristy pakalbėti
Milda Rokaite
Milda Rokaite Prieš mėn
Man Irma geriau veda laidą kažkaip sklandžiau praeita laida praėjo. P. S. Aš angliškai kalbu laisvai, bet stilistiškai man pasirodė per daug angliškų priekišų. Tarsi neturėjom ką dar pasakyti tai prašom skambių frazių kad laiką ištemptų.
Nyanko Sensey
Nyanko Sensey Prieš mėn
as irgi uz Irma. Labiau jai tinka. vedejo kedė
Agnė Ivaškevičiūtė
Agnė Ivaškevičiūtė Prieš mėn
Kas jums rašo scenarijus? Genealu!
Crypto Bot
Crypto Bot Prieš mėn
Širinskienė
Lukas Kuršelis
Lukas Kuršelis Prieš mėn
@ezys3215 :D
ezys3215
ezys3215 Prieš mėn
@Eitvydas Gulevicius Nebūtina savo šūdo kitiems rodyt, juolab duot ragaut.
Eitvydas Gulevicius
Eitvydas Gulevicius Prieš mėn
@ezys3215 nejuokink artiste. Savo iškalba galėčiau duoti paragauti tai bobai kas mane kelnėse
ezys3215
ezys3215 Prieš mėn
@Eitvydas Gulevicius Ta boba vien savo iškalba užmautų pačiam kelnaites ant ausų.
Tomka19 R.
Tomka19 R. Prieš mėn
Vieną insta-gramą..;Ddddddddd
Gina
Gina Prieš mėn
Ignas nerealiai gerai veda laidą, įdomu žiūrėti, klausytis.
Brigita Grine
Brigita Grine Prieš mėn
Insta-gram. Tokia lightbulb moment
Andrius Darling
Andrius Darling Prieš mėn
Būtų buvęs Tapinas , būtų juodžiau apšėręs šitas kirmėles kaip Stonkus Šūdavičiūtė ir kitas kirmėles darančias gėdą
kisutis
kisutis Prieš mėn
Dėl parduotuvių - internetu visi laikai užimti savaitei į priekį ir jei reikia maisto (pvz aš sirgau 2 savaites) tai turiu eiti pati, nes pristatymas būtų kitą sekmadienį, o tai jau per vėlu.
kisutis
kisutis Prieš mėn
@Nyanko Sensey niekas pas mane nevažiuos, aš ne pensininkė ir nesu socialiai neįgali. Savanoriai turi begalę žmonių, kuriems tikrai reikia pagalbos ir taip nespėja suktis. Taip kad eisiu į parduotuvę rytoj pati.
Nyanko Sensey
Nyanko Sensey Prieš mėn
savivaldybes savanoriai... reikejo paskambint kontaktiniu numeriu nurodytu internete 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
kisutis
kisutis Prieš mėn
@menorex nėra aš kitame mieste. Čia kaip pavyzdys.. tokių žmonių nemažai yra..
menorex
menorex Prieš mėn
Kaimynai, draugai, giminės?
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš mėn
Sorosiniai agentai jums moka Sorosas
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
Parasyk jiem kad esi pasiruoses but uzverbuotas ir gauti savo 30 sidabriniu
Saulius
Saulius Prieš mėn
o ka dayt reikia kad ir man moketu ?
Eimantas Palu
Eimantas Palu Prieš mėn
laba laba, Romuniškai smaukyti.
Marko
Marko Prieš mėn
Mes savižudybėmis irgi pirmavom kurį laiką;)
Agnius Smalinskas
Agnius Smalinskas Prieš mėn
@Marko worldpopulationreview.com/country-rankings/suicide-rate-by-country tai kad pirmi ir dabar esam. Ar as vatnikas?
Marko
Marko Prieš mėn
@Tomas K aš to komentaro net nemačiau, arba FADL trolis, arba šiaip vatnikas koks buvo
Marko
Marko Prieš mėn
@Tomas K todėl ir sakau, jog buvome. Na, nebent mirtys nuo covid-19, kai infekciją pasigauni grūsdamasis parduotuvėse, laikomos savižudybėmis. Tada tebepirmaujame.
G3RWW
G3RWW Prieš mėn
Nu mes ir nepasikeitėm... Tie kurie nekreipia dėmesio į covid ir yra savižudžiai
Dainius Če
Dainius Če Prieš mėn
Ar čia tik man pasirodė ar scenarijus ir tekstas žymiai pagerėjo humoro kryptimi? :) :) gal rašytojai atsinaujino :) super :)
Dainius Če
Dainius Če Prieš mėn
Visi vedejai geri, bet paskutiniu metu baeriai biski mediniai buvo jau pasidare :) iki sitos laidos :)
S L
S L Prieš mėn
Visi trys vedejai idomiai viska desto.
Algirdas Navickas
Algirdas Navickas Prieš mėn
pasirodė :) tiesiog juokauti temomis, kurios pasaulyje plačiai apjuokautos - lengviau, daugiau info yra
Mindaugas
Mindaugas Prieš mėn
Kisliakas užjudėjo
Zanas Kulakauskas
Zanas Kulakauskas Prieš mėn
Žiauru, kas jums rašo tą scenarijų....
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Nesuprantu, ko visi taip rimtai aptarinėja tos teigiamu testų skaičius? Ir vadina tai susirgimu rodikliais!! Argi neaišku, kad tam kad gauti realų užkrestų skaičių reikia testuoti visus iš eilės, o ne tik tos kurie neapgalvotai pasidavė mūsų sveikatingumo sistemai? Arba bent, testuotų išsirinktą 10000 žm grupę, lygiai taip pat, kaip daro nuomones apklausa, kad sužinoti koks yra vidutinis užsikrėtusiųjų %. O dabar tie skaičiai nesako aplamai nieko. (Tik tai, kad absoliutus užkrečiamų skaičius yra gerokai didesnis nei pagaunama testais). Pažiūrėkite į kaimynus latvius. Ten taikomos panašios priemonės, kaip pas mus. Gal kiek švelnesnes. Kitos sąlygos irgi identiškos. Tik oro uostas daug didesnis. Objektyviai nėra nei vienos priežasties, kad pas jos situacija galėtų daug kuo skirtis. O rugsėjį buvo skelbiama, kad Latvijoje neva tik keliasdešimt atvejų per dieną, o tuo tarpu Lietuvoje buvo fiksuojama virš tūkstančio. Baltarusijioje dar gražiau - 3.5 kartų daugiau gyventojų ir neva 3.5 kartų mažiau užsikrėtusių per dieną. Ir tai - nepaisant tuo, kad ten nėra beveik jokių karantininių apribojimų, o įvairus masiniai renginiai vyksta be sustojimo... Viskas paprasta - pas mus testus daro dešimtimis tūkstančių per dieną, o pas jos tik ~2-2.5 tūkst. Tad, jei ir galime kuo pasigirti, tai tuo, kad esame pati drasmingiausia nacija Europoje. Daugiausia tikrinames, daugiausia ir aptinkame.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@Ed Jan Nu tai kaip ten? Isgelbes Putina Lietuva nuo "NATO okupantu"?
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
@Tadas Blindavicius ne manau, kad yra prasmės testi pokalbį su naciku.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@Ed Jan Kazkokie visi koronaviruso neigejai su akcentu komentuoja. Kas cia? Jus emigrantai ar Lietuvos rusai? Nes Kremliaus naratyvas ir yra neigti koronaviruso gresme ir tirazuoti tokia propaganda.
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
@Tadas Blindavicius o tai turi kokios įtakos kovido plytimo klausimams? Ar įtari kad mano rasė nepakankamai švari, kad turėčiau teisė aplamai kažką sakyti?
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš mėn
@Ed Jan Rusiskas akcentas?
Šimtai prarado milijonus - Aršauskas ir Gužauskas sės?
1:00:10
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 220tūkst.
#ŽalgirisOnAir #35 Artūras Milaknis
1:32:16
BC Zalgiris Kaunas
Peržiūros 24tūkst.
Kartu iki pergalės. Paramos Ukraina ir Baltarusijai koncertas
3:43:06
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 11tūkst.
SVEČIUOSE: Safas (ar tai juokingiausias mūsų podcastas?)
1:51:16
Dana White: Lookin' For a Fight - Abu Dhabi, Fight Island 3.0
23:58
UFC - Ultimate Fighting Championship
Peržiūros 1,3mln
Michael Becomes Jim - The Office US
5:03
The Office
Peržiūros 1,9mln
Kobe Beef Burgers - Key & Peele
1:56
Key & Peele
Peržiūros 1,1mln