Tušti ligoninių Covid-19 skyriai | Koronaviruso melagienos || TŽ: kalba ekspertas

  Peržiūros 8,210

LaisvėsTV

Prieš 2 mėnesius

Viena iš populiariausių Covid-19 sąmokslo teorijų pasaulyje - koronavirusas neegzistuoja, nes ligoninės yra tuščios.
Iš kur atsirado ši melagiena? Kaip ji platinama Lietuvoje? Kokią žalą visuomenei tai daro?
„Tiek žinių: kalba ekspertas” koronaviruso melagienas dekonstruoja kartu su „Debunk EU” vyriausiu analitiku Baliu Liubinavičiumi.
Populiariausios Covid-19 melagienos ir jų dekonstrukcija kievieną savaitę „Laisvės TV“ kanale.
Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti: vilnius.usembassy
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas #Covid_19
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
vilmamy
vilmamy Prieš 2 mėnesius
Kažkoks pilstymas iš tuščio į kiaurą. Čia apie video. O šiaip, kad žmonės patikėtų, reikia realių ašaringų istorijų. Žmonės turi "pažinoti" aukas. Dabar tai tik skaičiai, net Facebook'e sergančiųjų ar mirusiųjų giminaičių nematyt. (Išskyrus Tapiną, bet tas nupirktas 😉).
ugosamo
ugosamo Prieš 2 mėnesius
Užtektų vieno saugiai aprengto operatoriaus covid skyriuje ir baigtųsi žmonių įtarinėjimai. Ar nebūtų geriau LaisvėsTv tuo pasirūpinti? Juk žmonėms geriau vieną kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti.
Kestas Foz
Kestas Foz Prieš 2 mėnesius
@ugosamo dėl išsamumo su jumis sutinku tikrai trūksta, bet manau gerės situacija einant laikui, nes čia tik pirma laida ir aš labai tikiu, kad laidų rengėjai bent kažkiek paskaito komentarus ir bando atsižvelgti į daugumos logiškai paremtą, konstruktyvią kritiką.
ugosamo
ugosamo Prieš 2 mėnesius
@Kestas Foz Aš neteigiu, jog įmanoma pasiekti, kad visi žmonės staiga suprastų situacijos rimtumą. Visada bus tų, kurie priešinsis viskam ir visada, kad tik priešintis. Aš tiesiog pasikartosiu, jog yra daug pasimetusių informacijoje žmonių ir jiems būtų naudingiau pamatyti išsamiau pateiktą vaizdingą informaciją, negu vien tik pokalbis, kaip kad šis reportažas.
Kestas Foz
Kestas Foz Prieš 2 mėnesius
@ugosamo Jei Laisvės TV žurnalistas padarytų reportažą iš ligoninės, bandydamas įrodyti, kad Covid egzistuoja, vistiek atsirastų žmonių, kurie aiškintų, kad tai yra surežisuota, netikra ir viskas yra melas :). Tiesiog kaip Roma negimė per naktį, taip ir protas pas netikinčius neatsiras staiga. Reik, kad jie savo kailiu pajaustų rimtą Covid apsirgimą.
ugosamo
ugosamo Prieš 2 mėnesius
@Neri Nerija Taip, bet problema ta, jog netikėtojų yra labai daug ir jie atkakliai bando įrodyti savo tiesas. Žmonės kurie supranta situaciją, jų išvis įtikinėti nereikia. Reikia daugiau informacijos suteikti žmonėms, kurie nežino kuo tikėti..
Neri Nerija
Neri Nerija Prieš 2 mėnesius
Juk yra nuotraukų jau daug, bet tie kurie netiki, sako, kad manekenai.
methetuber
methetuber Prieš 2 mėnesius
Atsidariau video norėdamas išgirsti argumentus ir duomenis, kodėl tie filmuotojai neteisūs. O jūs tik pavardinot tuos filmavimo atvejus ir viskas. Tai kokia šito video prasmė? Grąžinkite 13 min mano gyvenimo :D
Deividas Leimontas
Deividas Leimontas Prieš 2 mėnesius
Pandemija tai šakės,tik niekas nežino kas serga 😂😂Nesu matęs nei vieno video per žinias,kad parodytų tuos sergančius 😂tai tegul parodo kaip jiems blogai,ir kaip tos ligoninės pilnos,bet ne šitie mikiai siūlo pinigus žmonėms,kurie neteko artimo visai nuo kitų lygų,bet užrašo nuo coronos 😀...Kažkas pinigėlių pasipelnis iš vakcinų.
Valdas Brazaitis
Valdas Brazaitis Prieš 2 mėnesius
Iš tuščio į kiaurą palilstė. Aš nesu skeptikas ir neneigiu kad viruso nėra , kad ligoninės neapkrautos. Bet laida nevykusi , nepateikė jokiu argumentu paneigenčių sklandančiai dezinformacijai. Pokalbis buvo apie nieka dveju nežinomu žmoniu.
Audrius Gudelevicius
Audrius Gudelevicius Prieš 2 mėnesius
Man truko skaiciu. Kiek yra lovu ir kiek jau uzimta, kiek yra plauciu ventiliavimo aparatu ir kiek uzimta. Tada galima butu tureti vaizda. Tie vaizdai kad lovos tuscios tai cia kas? Paruostos tos lovos? Papildau: laikausi karantino, gresmes neneigiu.
Dziomke ale
Dziomke ale Prieš 2 mėnesius
Kai jis gerai vynioja sako senas klises naudoja :):):):): Tu kokias klises dbr naudoji Dezinformacija skleidi. ,,,,, Tu atsipeikek melagi ..... Kaip PAMPACKIUKAMS skleidzia info :):):)
TheLaidukas
TheLaidukas Prieš 2 mėnesius
Kartais tas tikėjimas, kad sergančiųjų yra mažai ateina iš nesuvokimo ar nesusipratimo. Žmona dirba daktare tad jos pažystama jautė pareigą papriekaištauti, kad pasijutus blogai buvo karščiavimo klinikoj ir ten nerado žmonių antplūdžio. Žmogus net nesusimastė, kad karščiavimo klinikos tikslas ir yra sukurti aplinką kur atėjas potencialus užsikrėtusysis nesutiktų kitų žmonių ir jų neužkrėstų. Karščiavimo klinika gerai ri teisingai atlieka savo darbą, o paprastas žmogus tai suvokia kaip įrodymą, kad pandemija neegzistuoja.
ricardasurbonavicifus31 ricardasurbonavicius31
ricardasurbonavicifus31 ricardasurbonavicius31 Prieš 2 mėnesius
Per pirmą bangą tą istoriją paplito lietuvoje nes taip ir buvo ir jokia amerika čia nekalta netik covido skiriai tušti buvo ir apie ką čia pezat
Alex V
Alex V Prieš 2 mėnesius
Laikas uzsidet folijos kepure :( 5g sukelia erekcine disfunkcija o skiepai sukelia viduriavima
robertas petrauskas
robertas petrauskas Prieš 2 mėnesius
Nu negi taip sunku tom ligoninėms susiskaičiuoti tuos ligonius ir paskelbti, kad ir tiem "slankiotojams". Jei nesakysi tiesos - visada atsiras tokių kurie ja susikuria.O tokia laida jeigu būtų teismo procesas būtų HE SAY vs HE SAY.
Denys Tsybulskyi
Denys Tsybulskyi Prieš 2 mėnesius
Kiekvieną dieną sam.lrv.lt puslapyje yra skelbiama, kiek pacientų yra gydoma šalies ligoninėse :)
Romantas Jurgelionis
Romantas Jurgelionis Prieš 2 mėnesius
Užpildyti ligonines reiktų tais slankytojais, tik kitus, atitinkamus skyrius, win win būtų
Albertas Puckorius
Albertas Puckorius Prieš 2 mėnesius
tu pirmas būtum
Svaigianas Gelažius
Svaigianas Gelažius Prieš 2 mėnesius
Plepalai, plepalai. Vadinate melagienomis; kaip kunigai kviečiate tikėti, tačiau nieko negalite nei patvirtinti, nei tvirtai paneigti. Slankiotojai su kameromis todėl ir atsiranda.
remigijuslt
remigijuslt Prieš 2 mėnesius
Kodėl jūs vadinate tas tuščias ligonines filmavusius žmones DEZINFORMATORIAIS...? Manau jie konstatuoja FAKTĄ yra ten sergančiu ligonių ar ne... Manau trūksta visuomenei informacijos, kiek žmonių ir kokiuose miestuose yra hospitalizuota. Informacija kiek susirgo kiek serga ir kiek pasveiko kasdiena per žinias ir internete skelbia, o kiek guli ligoninėse ir kokiose ligoninėse informacijos nėra... Dalinkitės ir šia informacija su visuomene ir niekas nelakstys su kameromis filmuodami tas ligonines. Manau šią informaciją Nacionalinis visuomenės sveikatos centras turi...
Mantas Butkevičius
Mantas Butkevičius Prieš 2 mėnesius
Tie visi durneliai (normaliais jų pavadint tikrai negalima), lakstantys su kamerom po ligonines yra visiški dezinformatoriai. Taprasme, ant kiek žmogaus smegenys turi būti išsilydžiusios, kad pagal vienos ligoninės personalo ir pacientų skaičių spręstų apie visos šalies situaciją?
Radzas
Radzas Prieš 2 mėnesius
Šaunuolis, gerai pravesta. Siuo metu geriau ir nesiblaivyti, pasaulis gražesnis atrodo, girtam. 😆
Laima Baranauskaitė
Laima Baranauskaitė Prieš 2 mėnesius
Ačiū, gera laida.
Kaip keičiasi orai. Ką pasakė Kakė Makė?
7:31
Kakė Makė
Peržiūros 54tūkst.
Vytautas Mikalauskas: Amerikos demokratijos mitas sugriuvo
57:18
Kaip jaučiasi vyrai, susidūrę su smurtu?
1:16:37
NEBEGĖDA
Peržiūros 19tūkst.
,,Greiti pietūs'': Kokį ten tanką konstruojate?
43:30
Žinių radijas
Peržiūros 1,6tūkst.
Kaip keičiasi orai. Ką pasakė Kakė Makė?
7:31
Kakė Makė
Peržiūros 54tūkst.
Sūnau žėk, Internetą atsisiunčiau
1:28
Emilis Jokūbas
Peržiūros 23tūkst.
Trisha Was Bullied & It's Not OK - Frenemies #17
1:57:37