Vyriausioji Lietuvos Komisija | Nauja valdžia | Karantinas sugrįžo | Rinkimai JAV | Spalis

  Peržiūros 36,435

LaisvėsTV

Prieš 2 mėnesius

Prabėgus Lietuvai ypatingam rinkiminiam mėnesiui Vyriausioji Lietuvos komisija - Rita Miliūtė, Andrius Tapinas, Aidas Puklevičius ir Liudas Dapkus - įsitaisę namuose be židinių aptaria, kas įvyko spalio mėnesį Lietuvoje ir pasaulyje.
Komisijos diskusijų akiratyje - koronaviruso pandemijos antrasis prisikėlimas, stebuklai Seimo rinkimuose bei globalizacijos reiškiniai Lietuvoje - JAV Prezidento rinkimai.
0:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
1:06 Karantinas sugrįžo
9:41 Nauja valdžia
19:34 Naujai sena opozicija
31:11 JAV Prezidento rinkimai
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #VLK
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Tadas L.
Tadas L. Prieš 2 mėnesius
:D geras
Romana Martin
Romana Martin Prieš 2 mėnesius
NA TOKS GRIPAS PIRMASIS ZEMEJE JI GALIMA PLANUOTI IS ANKSTO DELIOTI KIEK IR KAM JO PAMESTI. PAZIURETI I ZMONIU SRAUTUS LAIKA VIENU ZODZIU VISUSAS SU 19 SIEMETINIU PLANU. O SVARBIAUSIA KAD YRA TOKIA ZMONIU GRUPE KURIE MATO KUR IR KAIP JIS NORES JUDETI. GAL I PRIEGLAUDAS GAL I 80 90 METU AMZIAUS ZMONES GAL I JAUNIMA PRARADUSI IMUNINE SISTEMA SU TOKIAIS KARSTAIS DUMAIS SU VISOKIOMIS ZOLELEMIS SU IVAIRIA KEISMO-ZODZIU KALBA VIENU ZODZIU DARBO IKI AUSU. VARPOS PRISIRPO IMK PJAUTUVA IR PJAUK. TIKIUOSI KAD VIENA KITA VARPA ISLIKS.
Jurgis Bielinis Jr
Jurgis Bielinis Jr Prieš 2 mėnesius
Stambling Bloks... pleeeeaaaseeee Nek to nek Trumpas... baipartizašipas... Hope y’all readers brushing up well on your English😭 Remarkas... cia turbut tas prancuzu rašytojas lol
Paul G.
Paul G. Prieš 2 mėnesius
ltburn.info/nick/mp550JxrbZbKeZY/vaizdo-ra-as jusų kalbos apie Amerikos rinkimus vienpusiškos. Paskutiniai dalykai paviešinti rodo tikrą vaizdą apie Bideną.
Laima Šernienė
Laima Šernienė Prieš 2 mėnesius
Amžinatelsi Aurelijus K. Šimonytę, Armonaitę, Čmilytę įvardijo kaip turinčias tikrus "kiaušius" ir daug kietesnius nei dabar sėdintys valdžioje, o likę Katukai kai žvengė ir jo tokio pasakymo. Išpranašavo Aurelijus, dabar jis juokiasi iš dangaus :)
Robke m
Robke m Prieš 2 mėnesius
Jauciuosi pasikroves 👍👍
Lau Maz
Lau Maz Prieš 2 mėnesius
Fake knygos yra nyku, o čiaupas - NE! :)
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš 2 mėnesius
Ar finansinė atsakomybė kažkokia gultųsi ant esamos LRV pečių, net jei tyrimais paaiškėtų, kad machinacijos buvo vykdytos? Nes jei tyrimas tik dėl "reputacijos", mažai iš jo turbūt naudos, kadangi LVŽS ir taip jau nebeturi tos reputacijos.
Paulius Pariokas
Paulius Pariokas Prieš 2 mėnesius
Laisvės TV, ar nesijaučiate tarytum Laisvės partijos steigėja būtų nugvelbus jūsų pavadinimą? Kažkiek ironiška, pvz., Pūkas - Pūko TV, Laisvės partija - Laisvės TV.
Tadas Poliakas
Tadas Poliakas Prieš 2 mėnesius
Puikiai kaip visada! Tik Liudas kazko tai labai paniures :)
Sizifus
Sizifus Prieš 2 mėnesius
JAV politika yra auksto lygio briedas
Nijole Ly
Nijole Ly Prieš 2 mėnesius
Nenusikalbek greit islys yla is maiso
manometras
manometras Prieš 2 mėnesius
Dabar daugiausia serga jaunimmo nuo 17 iki 30 metų. Tai yra tie, kurie vaikšto po visus masinius renginius ir dažniausiai sėdi kavinėse/ baruose.
Mindaugas Dargis
Mindaugas Dargis Prieš 2 mėnesius
Aš mačiau keletą Miliūtės ir Tapino laidų ...akivaizdžiai matėsi palankumas dešiniosioms partijoms. Galbūt jie patys to nemato ir niekas jų aplinkoje jiems to nepasako. Nepasako turbūt dėl to jog nėra jų aplinkoje nieko kas objektyviai į tai galėtų pažiūtėti. p.s. aš pats balsavau i liberalus (liberalų sąjūdį)
Povilas Grigas
Povilas Grigas Prieš 2 mėnesius
Na jie niekada to neslėpė ir tai net geriau žurnalistikoje, kai laikomasi kokių nors pozicijų, o ne bando objektyviai varyti. Geriau turėti kelias subjektyvias nuomones, nei daryti objektyvias nuomones. Plius kas yra kairė ir kas dešinė? Ar pagal tai kaip manai ar Landsbergis pavogė kolūkių šiferį, jei atsakai taip, tai tu kairysis, jei ne dešinysis? Beabejo normalūs žmonės tada bus dešinieji.
Herba Лайф
Herba Лайф Prieš 2 mėnesius
Apie ka jie gali kalbet .Tustibes pripilditos oru .
Jurga petkutė
Jurga petkutė Prieš 2 mėnesius
Gerai, kad ne herbalifu pripildytos tuštybės 😂😂
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš 2 mėnesius
O jum Amerikos įsitraukimas į rytų ir šiaurės europos reikalus: 3 jūrų iniciatyvos rėmimas, NordStream2 blokavimas ir JAV kariuomenės dislokavimas yra ne JAV Trumpo nuopelnai? Pardavimas prieštankinės ginkluotės Ukrainai gal Obamos nuopelnas? Rytų taikos sutartis su Izraeliu gal Bideno nuopelnas? Nepradėtas nei vienas karas užsienyje, gal Clinton nuopelnas? Galit nemėgti Trumpo kaip asmenybės, bet tai ką jo administracija nuveikė turit pripažinti. Nebent jums yra "Trumpo alergijos sindromas" ir jūs neturit smegenų atskirti kalbas nuo darbų :(...
Big G
Big G Prieš 2 mėnesius
Daug kas iš to, ką pavardinot - Senato arba US Valstybės departamento tęstinės politikos nuopelnas; visi labai įpratę vaizduotis, kad US, vos ne kaip RU, 1 žmogus viską sprendžia... O va kur jis nesitardamas sprendė ir pasprendė: prekybinis šantažas, pasitraukimas iš sutarčių (mat klimatas nešyla, jei kondicionuotame kambaryje Donaldui vėsu...), "draugystė" su Š. Korėja, pasitraukimas iš Artimųjų Rytų - buvo išbalansuojantys ir klaidinančias žinutes siunčiantys veiksmai... Jau nekalbant, kad kiek tu gero bedarytum - ar beskelbtum darąs - lieka tokie dalykai kaip vertybės, žodžio tesėjimas, kompromiso ieškojimas. Čia Trump patirtis iš verslo naudoti spaudimą, "neimti belaisvių" ir visuomet laikyti oponentus asmeniniais priešais tikrai nepadarė jam paslaugos. Ir nesuprantu, kodėl "praktiškieji" Trump šalininkai visada jaučia pareigą užbaigti komentarus tipo, "kas nepripažįsta, neturi smegenų"... Galit ir paprasčiau pasakyti - kas tikisi kažko daugiau negu ego ir susipriešinimu paremtos politikos, yra kvaili. Labai praktiška. :)
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš 2 mėnesius
Gaila, bet deja dažnai taip ir yra, - žmonės net nesigilina į tai, ką jis yra nuveikęs (nes suprantama, demokratiniai kanalai su savo fake news to nerodo), remiasi tik savo asmenine antipatija jam kaip žmogui ir netradiciniam politikui. Nors iš esmės jis verslininkas, ne politikas, kas irgi, manau, pliusas.
Marijus Caterpillar
Marijus Caterpillar Prieš 2 mėnesius
👍
Ričardas Daukėlas
Ričardas Daukėlas Prieš 2 mėnesius
gera!!!
Aaa
Aaa Prieš 2 mėnesius
Aš nesuprantu, kaip kanalas, kuris vadinasi laisvės tv, gali trinti komentarą, tik dėl to, kad jis prieštarauja laidoje išsakytoms mintims?
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš 2 mėnesius
@Aaa Prarasti? :D lol
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
@Aaa abu jie apgailėtini. Bet tik vienas chamas
Centriukas
Centriukas Prieš 2 mėnesius
@Aaa lol
Aaa
Aaa Prieš 2 mėnesius
@Dominykas S parašiau, kad jeigu Amerika išrinks Bideną, tai žmonės reaguos taip kaip dabar Lietuvoje išrinkus koncervatorius - niekaip, prarasti ateinantys 4 metai. Bet kas jeigu bus išrinktas Trumpas ir tęs savo pradėtą teisingumo politiką? Kaižkaip taip:)
Dominykas S
Dominykas S Prieš 2 mėnesius
Ka paraset?
methetuber
methetuber Prieš 2 mėnesius
Matosi, kad apie JAV politiką žinios labai paviršutiniškos. Bideno administracija nereiškia normalumo įvedimo, Harris ir kiti didelė dalis kitų demokratų siekia gana radikalių ir baisių dalykų kaip court packing, defunding the police ir pan. Ir Bideno sūnaus skandalai rodo, koks jis korumpuotas politikas. Galiausiai jis nuolatos nusišneka ir nesigaudo kur esąs dėl senatvės. Galima tęst ir tęst, kas su juo blogai. O Trumpas nors šneka ekstravagantiškai, padarė daug gerų darbų, kaip prison reform, tax reform ir peace deals in the Middle East...
sharon
sharon Prieš 2 mėnesius
ltburn.info/nick/iZ99tqePp86zZt0/vaizdo-ra-as
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš 2 mėnesius
o tai nebuvo planas per vasara ir pavasarį paruošti tų lovų? Juk visi žinojo, kad rudenį visi pradės snargliuotis.
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš 2 mėnesius
Nebuvo, per vasarą El Comendante lyg 5 sav. atostogų pasiėmęs buvo, tai kada planuot? :D
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 2 mėnesius
ArJūs juokaujate? Lietuviai ne kokia kiniečiai kur Tynk Tynk ir nauja ligoninė reikalui esant yra. Visų pirma reikia įsteigti darbo grupę, tada sukurti projektą, tada įburti kokį komitetą darbui įmituoti, gėlių, saldainių nupirkti, nuvykti į Antarktidą pasikonsultuoti su mokslininkais už kanceliarines lėšas ir t.t. Lovos bus paruoštos kitai pandemijai
Pasiklydes
Pasiklydes Prieš 2 mėnesius
Kodėl neveikia ,,Karantino appsas” ? Šiaip ištaškė pinigus...
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš 2 mėnesius
Norėtųsi daug kam (ir man), kad išrinktų Trampą, bet ramybės greičiausiai bet kuriuo atveju nebus. Kairieji sužvėrės galutinai ir pradės dar didesnes nesąmones nei daro dabar. O jei Baideną išrinks, reiškia viršų paima visiški idiotai su savo BLM, corona ir kitu bs. Degraduos šalis visapusiškai...
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
@Tina Liepa kitaip sakant, savo fantaziją turiu, į klausimus neatsakinėju? Sekmės taip ir toliau
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš 2 mėnesius
@minj4ever jūs giliai dezinformuotas asmuo, bet viskas gerai, - bendroj masėj būtų keista, kad visi pasižymėtų kritiniu mąstymu, domėtųsi, kas iš tiesų vyksta, kas finansuoja tam tikrus procesus ir panašiai. Tad turėkite savo mintijimus saugiai ir šiltai patalpintus savo mažoje jaukioje smegeninėje
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
@Tina Liepa cnm aš nežiūriu, bet man pakanka to realybės neigimo, kuris ir taip per visur iš respublikonų liejas. Čia matau ir LTU pasekėjų turim. Kalbant apie žiaurumą, prašau patikslinti dar kartą, kurie čia ginklais ir pilietiniu karu žvangina, ir kurie čia žiaurūs atrodo. Iš Jūsų realistinės perspektyvos, skant
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš 2 mėnesius
@minj4ever gyvenu būtent šioj realybėj ir susiduriu su ja tokia kiekvieną dieną. O jums siūlyčiau mažiau žiūrėti cnn, gal ir jūs susivoksit
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
Sužvėrės kairieji? Tamsta kitoj realybėj gyvenat
Kristina Puleikyte
Kristina Puleikyte Prieš 2 mėnesius
Dėl būsimo koalicijos kažkodėl ekspertai neįvertino, kiek konservatorių tarpe yra krikdemų, kurių didesnė dalis papuolė į Seimą. Man įdomu, kaip Laisvės partijos hype vaikai sugebės bendrai dirbti su konservatorių krikdemais (aš čia matau daug didesnę priešpriešą nei tarp Armonaitės ir Liberalų sąjūdžio).
Vidas M
Vidas M Prieš 2 mėnesius
Simonas Gentvilas jau pasisakė FB kad per mažai miškų kertam !geras bus ministras aplinkos apsaugos.
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
Nemanau, kad miškų kirtimas yra svarbiausias klausimas vidutinėje perspektyvoje
Vidas M
Vidas M Prieš 2 mėnesius
LRT labai laisva bet žiūrint žinias visos trys televizijos vienodas temas rodo,vienas pažiūri kitų gali nežiūrėti viskas tas pats.
Algimanta Vaiksnyte
Algimanta Vaiksnyte Prieš 2 mėnesius
Buvo labai gerai, kaip visada!
Jurate kilinskaite
Jurate kilinskaite Prieš 2 mėnesius
Kai kurie gime zmonemis islieka zmonemis, kitiems sunkiau, gime zmonemis mirsta isdave ir pardave viska ir savo siela, vargsiukai. Velnyne gera ir silta iki tam tikro laiko.
Shiela And the life in siargao island
Shiela And the life in siargao island Prieš 2 mėnesius
Apie Amerikos rinkimus matosi, kad labai silpnai pasiruose ir remiaties vien tik mainstream media. Busit maloniai ar nemaloniai :) nustebinti Lapkricio 3.
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
Rinkimai lapkričio 3d nesibaigs
Sultinys
Sultinys Prieš 2 mėnesius
simtai virusu sklando ore, o Covid'as vienas is ju. Tai kas bus kai po metu dar koks Bobiko virusas ateis - vel viska uzdarom?? Maziau panikos skleiskit,.
Sandra Vala
Sandra Vala Prieš 2 mėnesius
Lengvai susiklausė :) bet manau, kad ir su nauja valdžia bus ką veikti ir darbo :)
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis Prieš 2 mėnesius
Pastebejimas lasives tv. Nustokit girti tuos savo konservatorius, jie budami opozicijoje muru stojo uz mediku algas ir mokytoju algas. Tegu dabar parodo savo darbais valdyma, o reikes is kazko atimti jei bus skiriama tiek milijonu siom minetoms sritims, o jau jus keliata juos virs visu. Tegu irodo darbais o ne lozungais. Lauksim darbu.
minj4ever
minj4ever Prieš 2 mėnesius
Atimti galima iš neūkiškumo. Parduot visokius atsiprašant gama peilius ir pan. Jei nebūtų koronos, gal ir pastatus kas pirktų. Lauksim.
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis Prieš 2 mėnesius
@Mantvydas Repečka Gabrielius pats sake, kad jokiu aukstu postu nenori, tai atsakomybes prisimti nenori, i diskusijas su Karbauskiu neina, (nes atrodo kaip pasimetes vaikas pries jy debatuose)siuncia moteris,, man toks itarimas, kad jis tik statytinis meme, kur realiai vadovauja partijai vis dar Vytautas Lansbergis. Bet teks priimti nepopuliarius sprendimus, zmones ju nemegs uz tai ir bus idomu pamatyti laisves tv kritika jiems.
Šarūnas Kalvaitis
Šarūnas Kalvaitis Prieš 2 mėnesius
Pastebejimas. jei nebutu tu visu tyrimu tai mes ir toliau rinktume tokius pacius zmones nieko nezinodami apie ju praeities darbelius. Ko jums bijoti del tyrimu, jei jie turi laiko ir jei zala valstybei padaryta didele tai tegul atsako uz savo nemoksiskus veiksmus.
Mary Ge
Mary Ge Prieš 2 mėnesius
Aciu Jums! Man negaila savo laiko klausantis Jusu!
Evaldas Mureika
Evaldas Mureika Prieš 2 mėnesius
Ace Cooper The Magician. Technokratai antagonistai, prieš kuriuos kovojo protagonistas Ace Cooper.
Mindaugas
Mindaugas Prieš 2 mėnesius
Kiek gausit uz tai,kad ale korona sergate?
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius Prieš 2 mėnesius
Kur kreiptis kad mokėtų aš irgi sergu?
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius Prieš 2 mėnesius
Kaip laisves tv laižo šikna konservatoriams net šlykštu žiureti . Pasiruoškit naujiems mokesčiams . Pažiuresim kaip nauja valdžia susitvarkys su korona
Raimondas Vaitkevicius
Raimondas Vaitkevicius Prieš 2 mėnesius
Sveikas protas lietuvai plyšau iš juoko
Dovydas
Dovydas Prieš 2 mėnesius
Tapinoidai mldc, sveik 🦾
#RamūnasZilnysKalbina. THE ROOP pristato eurovizinę dainą ir vaizdo klipą „Discoteque“
50:01
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 25tūkst.
Cristal & МОЁТ
2:18
MORGENSHTERN - Topic
Peržiūros 6mln
Vytautas Mikalauskas: Amerikos demokratijos mitas sugriuvo
57:18
Kartu iki pergalės. Paramos Ukraina ir Baltarusijai koncertas
3:43:06
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 11tūkst.
„Mūsų laisvės metai. 1991“: kas iš tiesų vyko lemtingomis sausio dienomis?
52:08
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 25tūkst.
PVS #80 ANDRIUS TAPINAS (Laisvės T Lėktuvas)
1:28:20
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 86tūkst.
,,Greiti pietūs'': Kokį ten tanką konstruojate?
43:30
#RamūnasZilnysKalbina. THE ROOP pristato eurovizinę dainą ir vaizdo klipą „Discoteque“
50:01
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 25tūkst.
Cristal & МОЁТ
2:18
MORGENSHTERN - Topic
Peržiūros 6mln
I Ate $100,000 Golden Ice Cream
13:17
MrBeast
Peržiūros 15mln
Kobe Beef Burgers - Key & Peele
1:56
Key & Peele
Peržiūros 1,1mln