Tiek žinių: Seimui - 100 dienų | Trečiosios bangos panika | Fūristų reikalai | Boeing problemos

  Peržiūros 21,894

LaisvėsTV

Prieš 9 dienų

Paskutinę vasario savaitę „Tiek žinių“ laida pasitinka apžvelgdama pirmas 100 Seimo darbo dienų, paniką dėl trečiosios bangos, saviizoliaciją tolimųjų reisų vairuotojams ir „Boeing 777“ variklio problemas.
0:00 Tiek žinių
0:23 100 Seimo dienų
3:49 Trečioji banga ar tik miražas?
6:03 Griežtėja saviizoliacija „fūristams”
7:48 Degantis Boeing variklis
8:59 BLIC naujienos
👉 Projektas „Prisijungusi Lietuva:
efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.
Daugiau informacijos: www.prisijungusi.lt
#LaisvesTV #TiekŽinių
Laidoje naudojamų vaizdų šaltiniai:
LRT:
- ltburn.info/nick/p6mMzcdohqSsgtk/vaizdo-ra-as
- ltburn.info/nick/sK6ov9p6iquppZo/vaizdo-ra-as
Lrytas:
- ltburn.info/nick/qGaYuZSMaLy3XdE/vaizdo-ra-as
- ltburn.info/nick/r22irZV9lrLNet0/vaizdo-ra-as
15min .lt:
- 15min/videos/771483123745269
- 15min/videos/453713155982957
Airlive.net:
- ltburn.info/nick/qGqputiBr9nIhrM/vaizdo-ra-as
CNN:
- bityl.co/5hll
Sarmatai:
- ltburn.info/nick/bYhq3ZCEe5KrfL8/vaizdo-ra-as
Claire Armstrong Twitter:
- twtr.in/3C5w
Troy Lewis/Chris Vanderveen Twitter:
- twtr.in/3C5u
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Nerijus Svarplys
Nerijus Svarplys Prieš 3 dienas
Vistele kutkuduok savo tvarte....
Mantas Misius
Mantas Misius Prieš 7 dienų
Toks jausmas kad siu ziniu vedeja tik moka skaityti😉,jau matau kaip byra Malinausko seimyna del sios damos rimtu veidu😜
Mantas Mant
Mantas Mant Prieš 7 dienų
Irma man pati geriausia). Saunuole)
Gargamel
Gargamel Prieš 8 dienų
Labai graži laidos vedėja
Virginija Norbut
Virginija Norbut Prieš 8 dienų
L.gerai
Vytis Nakutis
Vytis Nakutis Prieš 8 dienų
Bliam, kaip teisingai pasakyta ten, kur užpypinta.
Doctor Nicotin
Doctor Nicotin Prieš 8 dienų
ок
Doctor Nicotin
Doctor Nicotin Prieš 8 dienų
Vienas, du, trys žodžiai jūsų kanalo palaikymui!!!
Deividas Stutas
Deividas Stutas Prieš 8 dienų
nieko ipatingo bet ir.nieko tragisko o tai jau gerai
Jurgas Bielinis
Jurgas Bielinis Prieš 8 dienų
Faina laida 👍 O tiems kas mokotės anglų, truputi tik apie tarimą šį kartą: 7:49 - eirlains (oro linijos) 9:54 - eir forse uan (JAV prezidento lėktuvas) Air (oras) - tariasi: eir 🇺🇸 ea 🇬🇧 (Bet ne: yer 🇱🇹, angliškai tai yra ausis;) Čia gerai paaiškina: ltburn.info/nick/qmyA06eMq62xec0/vaizdo-ra-as Nėr už ką!
Ed Jan
Ed Jan Prieš 8 dienų
Teoriškai, vežėjai negali pernešti viruso, nes pats darbo pobūdis - saviizoliacija kabinoje. Ir čia prašosi logiškas sprendimas - būtų labai lengva sugriežtinti taisykles, kaip turi vykti tie rėti kontaktai su išoriniu pasauliu, kurios turi šios profesijos žmonės ir tai būtų 100% garantija, kad viruso jie ne parsivež. O jei, būdami name/savo bazėje, susirgs, tai kelyje niekam infekcijos perduoti negalės. Bet ne - nutarta, kad vežėjai turi laikytis tokių pačių idiotiškų reikalavimų, kaip ir kiti ir niekam nerūpi, kad daugumoje atvejų jie neturi sąlygų jų laikytis ir tą saviizoliacija vistiek gaunasi tik ant popieriaus.
Emilyzas
Emilyzas Prieš 8 dienų
Gražulis kaip Lukašenka - iš komiteto pasitrauks tik per jo lavoną. Gerai būtų...
Jan A.
Jan A. Prieš 8 dienų
Plia Plia Plia...
Darius Daugvila
Darius Daugvila Prieš 8 dienų
100 dienų - bet tokių didesnių pokyčių ar reformų nematau. Matomai fokusas pandemijos valdyme ,kas make senses. Įdomu kada jis baigsis?:) Any bets? BLITZ naujienos - daug naujienų! Įdomu nuo ko šis skaičius priklauso, kartais 3 kartais 5..
Viki
Viki Prieš 8 dienų
Iš po Skvernelio ir Karbauskio pasirodymų kartelė tokia žemia, kad sunku rast kur prie dabartinės valdžios ir prisikabint...
Ed Jan
Ed Jan Prieš 8 dienų
Ar yra taip sunku suvokti, kad kad tas nedokarantinas epidemijos sulaikyti negali, iš principo. O naujų (pagaunamu) atvejų skaičius tiesiogiai proporcingas leidžiamiems žmonių srautams. Kai atidarytos tik kai kurios darbovietės bei maisto parduotuvės - susirgimų skaičius yra vienas, kai atsidaro daugiau vietų - taškų skaičius, kur galima nuvažiuoti autobusu didėja ir proporcingai didėja susirgimų skaičius. O kai atsidarys mokyklos, kur maišosi vaikai beveik iš visų šeimos ūkių, tai vėl grįšime į tos laikus, kai teigiamu testų skaičius skaičiavome tūkstančiais. (Čia ne vien tik autobusai kalti, aš jos paminėjau tik kaip vieną iš priežasčių). Kol žmonės tikės, kad kaukė gali nuo kažko apsaugoti ar, kad karantinas gali būti dalinis, mes gyvensime su to virusu metų metus. Su vakcinacija irgi panašiai. Jei per ~3 mėn. nuo vakcinos patvirtinimo turime viso labo ~60 tūkst. pusiau paskiepytų, tai gal reikia prisiminti daugybos lentelę ir suprasti, kad masinė vakcinacija neturi prasmės. Tokiais tempais prireiks ~13 metų, kol paskėpis 2mln. Ir dar klausimas - ar suras bent mln. tokių, kurie sutiks.
wwwelkam
wwwelkam Prieš 4 dienas
@Ed Jan Tu man galvos skausmą sukelsi. Jei pfizer ir Moderna nori iki vasaros pabaigos pagaminti pakankamai vakcinų tai turi dvigubinti gamybą kas mėnesį. Arba jei kas mėnesį pavigubins gamybą tai iki vasaros pabaigos pagamins pakankamai vakcinų, kad Amerikos piliečiai turėtų bandos imunitetą. Kas mėnesį dvigubinti ir iki vasaros pabaigos reiškia tą patį. Taip pat proporcingai jie vakcinas siunčia ir mums. Dėl tavęs padariau spreadsheet. Nusikopijuok ir pakeisk E2 langelyje esantį skaičių ir pamatysi kaip kinta vakcinų skaičiai. Vasario mėn gavome grubiai tariant 50k vakcinų dozių. Kadangi reikia 2-jų dozių vienam žmogui tai pradinį duomenį įrašiau 25k. docs.google.com/spreadsheets/d/1NeDF2XGJCJeo3S-sIvGkus8E6JEuS1mZOr6wUDYI_is/edit?usp=sharing O dabar apie tavo teksto supratimo įgudžius. Pfizer neturi problemų didinti gamybos apimčių kaip tu parašiai. Jie turėjo problemų kartu su Moderna didinant. Turi ir turėjo yra ne tas pats. Antra tas straipsnis kalbėjo apie du gamintojus o ne vieną. Pfizer ir Moderna yra tos pačios technologijos vakcinos ir dažnai kalbama apie abidvi. Nors šitame straipsnyje nepaminėjo Modernos planų, bet juos gali rasti kituose straipsniuose. Trečia 300 mil yra skirta Amerikai o ne pasauliui. Iki tol kol Amerikai pagamins 300 mil Europa gaus panašų skaičių vakcinų. P.s. Aš vis dar laukiu iš tavęs tos oficialios informacijos, kad imunitetas trunka tik 6 mėn.
Ed Jan
Ed Jan Prieš 5 dienų
@wwwelkam Jei tau prastai sekasi suprasti kas parašyta lietuviškai, tai ne ką geriau - angliškai. Ten nėra frazės "kas mėnesį". Ten kalbama tik apie tai, kad svajoja tik padvigubinti dabartinės apimtys, bet jiems ne kaip sekasi. Beje, čia tik vieno gamintojo planai, o ne visų. Ir jis žada pagaminti tik 300 mln. dozių, o pasauliui reikia 14 mlrd... Bet tu gi beraštis, tau skaičiai nieko nesako. ))) Tad sėkmės savo tikėjime!
wwwelkam
wwwelkam Prieš 5 dienų
@Ed Jan Kad spėtume gauti pakankamai vakcinų iki vasaros pabaigos tai gamintojai turėtų dvigubinti pajėgumus kas mėnesį ir pakolkas pfizer sako jog kitą mėnesį pagamins dvigubai daugiau. Tai pakolkas eina pagal planą. O aš dar laukiu iš taves tos oficialios informacijos, kad imunitetas trunka tik 6 mėn. www.cnbc.com/2021/02/24/drugmakers-are-ramping-up-covid-vaccine-production-after-fixing-initial-manufacturing-delays.html
Ed Jan
Ed Jan Prieš 6 dienų
@wwwelkam Gali parodyti tą tavo įsivaizduojamą planą? Jį pasirašė visi gamintojai? Ir ten nurodyta kaip viskas vyks konkrečiai Lietuvoje? ))) Manyčiau, mūsų vyriausybė labai apsidžiaugtų, jei sužinotų, kad kažkas turi planą, kaip per likusius kelis mėnesius padidinti tempus net 20 kartų. ))))))
wwwelkam
wwwelkam Prieš 6 dienų
@Ed Jan "tavo tikėjimas absoliučiai niekuo neparemtas" Gal pirma paklausk vietoj to, kad rašytai absoliučiai niekuo neparemtus teiginius. Aš remiuosi vakcinų gamintojų planais, bet ponui, kurio visi tikėjimai yra paremti, nelabai tai domina.
Kostas 90
Kostas 90 Prieš 8 dienų
Tai apie valdzios 100 dienu nieko negalima pasakyt? Ta prasme jie ant taip nieko neveike/buvo nepastebimi kad nera nei ko nors gero nei blogo paminet?
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 7 dienų
Kostas 90 Konservatoriams jau tradiciškai reikia taisyti būvūsių valdžių pridarytą bętvarkę. Prisiminkime kai "Kolchoznykai" ir Veryga dar sausio mėn. begėdiškai melavo, kad Lietuva geriausiai pasiruošusi, kad turime visus reikiamus šaliai apsaugos priemonių ir diagnostinių testų koronavirusui nustatyti rezervus. O realiai pasirodė, kad į kovą prieš COVID-19 medikai stojo vos ne basi ir nuogi, dėl ko, lyginant su kitomis šalimis, turėjome didžiulį užsikrėtusio medicinos personalo procentą. Dar įdomiau. Kol Lietuvoje nebuvo kaukių, Veryga skelbė, kad kaukės nieko neapsaugo. Kai kaukės atsirado, tik tada privertė visus jas nešioti. Kol nebuvo medžiagų testavimui, jie skelbė, kad "testai negydo". Kai reagentų atsirado, tik tada visus prašė testuotis. "Kolchoznykai" savo neveiklumu dar sausio viduryje sudarė visas sąlygas virusui išplisti šalies viduje, tuo sukeldamas pavojų absoliučiai visiems medikams. Savu laiku jie nepasirūpino būtinosiomis apsaugos priemonėmis bei savo beprotiškais sprendimais sukėlė ne tik paniką, bet ir stresą visiems medicinos darbuotojams. Tuomet Sveikatos ministeriją vos ne prievartauti reikėjo, kad pagaliau būtų bent kiek išjudintas testavimas dėl koronaviruso, pradėtos taikyti adekvačios užsikrėtusių ar galimai kontaktavusių su užsikrėtusiais izoliacijos priemonės, pradėtas gaminti dezinfekcinis skystis, visuotinai pradėtos naudoti kaukės ir panašiai. Į Prezidentūrą - nevaikščiosiu, Landsbergiui - ragelio nekelsiu, opozicijos posėdžius - sužlugdysiu, Seimo posėdžių - nedarysiu, į LRT laidas - irgi neisiu. Bet kuris normalus žmogus, susidūręs su tokio masto krize, pasinaudotų kad ir iš „priešingos stovyklos“ - idėjomis, kaip gelbėti verslą ir be pajamų likusius žmones. Vietoj to - bukos karbauskinių ambicijos, kurios valstybei kainavo ir dar kainuos labai brangiai.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 7 dienų
O, tas pats trolis ir konservatoriu demonizuotojas. Kiek jau antikonservatorisku komentaru privarei? Pandemijos metu svarbiausia nenusisnekejimas (kas vykdavo prie anos valdzios), dar svarbu stabilumas ir aiskumas. O zmones jau patys atsirinks kas yra kas. Ju reitingai kalba patys uz save.
Andrius Šulnius
Andrius Šulnius Prieš 8 dienų
Visiška nesąmonė dėl vairuotojų saviiziliacijos. Užsikrėsti tikimybė žymiai mažesnė negu paprastų piliečių. Mes juk praktiškai mašinoje būname 24/7
Andrius Šulnius
Andrius Šulnius Prieš 8 dienų
@Emilyzas 6 savaites aš bunu reise.
Emilyzas
Emilyzas Prieš 8 dienų
Tu gal namų neturi ?
Tomas Zazirskas
Tomas Zazirskas Prieš 8 dienų
3cia banga kol kaskam tai bus naudinga bus ir 4/5/
MrJasionis
MrJasionis Prieš 8 dienų
100 dienu, bet aptare tik opozicijos nesamones. O konstruktyviai papasakoti ir ivertinti pozicijos nesugebejot... ar nenorejot ?
MrJasionis
MrJasionis Prieš 8 dienų
S01E23 16:30
MrJasionis
MrJasionis Prieš 8 dienų
ikandau ane?
Mindaugas Baginskas
Mindaugas Baginskas Prieš 8 dienų
Nu tai tu papasakok gal
Karolis Fabis
Karolis Fabis Prieš 8 dienų
Suvartei seni, mldc. Laisves tv verkia dabar.
marija vileikyte
marija vileikyte Prieš 8 dienų
Vv
Paulius Pariokas
Paulius Pariokas Prieš 8 dienų
@5:05 Žinia, kad neskuba vartoti termino "trečioji banga". Pavartotas terminas reikštų, kad virusas gyvena taip, kaip jam patinka, o ne pagal duomenų mokslininkų ir higienos specialistės (pasirodo, turim ir tokią) lenteles ir teorijas. Sad :( @9:03 Sankcijos sankcijoms, bet šėtonas, kaip visuomet, slepiasi smulkmenose. Štai, dw.com rašo, kad svarstoma "asset freezes and visa bans against individuals responsible for the repressive actions against protesters and Navalny himself". 'Against individuals' ir 'against Russia' ne visai tas pats, ar ne? Miela redakcija, kaip manot, kas bus tie pavieniai atsakingi asmenys, kurių turtą freezins? Drįstu teigti, kad kokie milicininkai iš oro uosto ir gal dar ta teisėja, katra milicijos skyriuje surengtame posėdyje po Jagodos paveikslu teisė Navalną. Sad, so sad :( www.svoboda.org/a/31051182.html
Wolfdizz
Wolfdizz Prieš 8 dienų
Tikrai ta viena propagandono Solovjovo turta Italijoje "freeze'ins"
Marija Montvydaitė
Marija Montvydaitė Prieš 8 dienų
Kai tik atsirado LaisvėsTV atrodė kaip zjbs reikalas, bet šitai... tokios vedėjos ale "Tapinas wanna be" su tokiais lėkštais prikolais... nu negaliu, kaukt norisi. Kodėl viskas kas gerai turi taip išsigimti??? :((
Marija Montvydaitė
Marija Montvydaitė Prieš 7 dienų
@Povilas Kairiūkštis dėl naturalumo, sutinku. Bet gal geriau būtų jei kažkas su skillais parašytų tekstą kaip Tapinui ;D
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš 7 dienų
@Marija Montvydaitė na vėlgi čia subjektyvu, bet man atvirkščiai Andriaus jokes delivery gan silpnas nes labai jaučias, kad tiesiog skaito kažkieno parašytus juokus prie kurių pats nelabai prisidėjo, o pas Irma kažkaip viskas autentiškiau asmeniškiau atrodo, nors vėlgi tie patys scenarijai rašyti kitų žmonių, bet čia jau gali pagalvot, kad galbūt dalį viso to ji ir pati rašė nes kažkaip viskas daug naturaliau gaunas ...
jamir
jamir Prieš 7 dienų
@Martynas Kandratavičius tai didelė dalis ir nebežiūri. Palyginus žiūrimumą pradžioj ir dabar, tai regresas kaip reikiant.
Gargamel
Gargamel Prieš 8 dienų
@Martynas Kandratavičius ne ne, reikia sakyti taip: nepatinka - emigruok! Daaah
Marija Montvydaitė
Marija Montvydaitė Prieš 8 dienų
@Povilas Kairiūkštis skirtumą tarp "kandžiai" ir "lėkštai" jaučiu, ačiū:) Beje gražiau atrodo kai vedėjas kažkokį savo vaidmenį televizijoj susukuria, o ne copycatina net Tapino intonacijas sakiniuose. Tiesiog labai labai meh atrodo. Kaip tik nelabai matau progreso. Sorry.
Mindaugas Kucer
Mindaugas Kucer Prieš 8 dienų
Grazulis grazulis grazulis....kiek galima... Irma sooo sexy 😀
When It Baynes, It Pours | Shaqtin' A Fool Episode 10
1:52
8 KAMBARYS - Kaip minimum
3:07
8 KAMBARYS
Peržiūros 181tūkst.
SVEČIUOSE: Mantas Stonkus (Iškart visų labai atsiprašom)
2:05:06
When It Baynes, It Pours | Shaqtin' A Fool Episode 10
1:52
8 KAMBARYS - Kaip minimum
3:07
8 KAMBARYS
Peržiūros 181tūkst.
I Turned my Friend into Handsome Squidward Using CGI!
21:06
Sen Çal Kapımı 34. Bölüm Fragmanı
0:43
Sen Çal Kapımı
Peržiūros 3,3mln