Tiek žinių: Smulkaus verslo pyktis | Atpalaiduojam lokaliai? | Borrellis Maskvoje | Vakcinų bandymai

  Peržiūros 20,316

LaisvėsTV

Prieš 27 dienų

Vasario 4 dienos „Tiek žinių“ laidoje Irma pasakoja apie smulkaus verslo problemas, epidemiologinę padėtį, Josepo Borrelio vizitą Maskvoje ir naujausią tyrimą dėl vakcinų.
0:00 Tiek žinių
0:28 Griežtas karantinas didina šešėlį?
2:45 Ar galima karantiną laisvinti lokaliai?
4:40 Borrellio vizitas Maskvoje
6:00 Nauji vakcinų nuo koronaviruso tyrimai
7:29 BLIC naujienos
📚„Renkuosi mokyti!“
Iki vasario 21 d. vyksta naujų dalyvių atranka, todėl jeigu nori tapti pokyčių dalimi, ieškai prasmingos veiklos ir tiki kiekvienu vaiku, kviečiame užpildyti kandidato anketą: www.renkuosimokyti.lt/renkuosi-mokyti-atrankos-anketa/
#LaisvesTV #TiekŽinių
Laidoje naudojamų vaizdų šaltiniai:
LRT:
- bityl.co/5Tgq
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Pastas
Pastas Prieš 25 dienų
Kaip jus ten skaiciuojat, galit paaiskint? Naujai susirgusiu -700, "bendras sergamumas"- 395/100 000, is viso serga- 45 000.... Net ketvirtokas pasakys, kad sitie skaiciai NIEKAIP tarpusavyje nekoreliuoja. Jus is lubu tuos skaicius imat ir skelbiat bet kokius atsitiktinai atejusius i galva, ar jusu statistiniu duomenu tiekejai ir tiksline auditorija- pradinukai? O gal as kazka praleidau ir Lietuvoje jau tik siek tiek daugiau nei milijonas gyventoju?
Pastas
Pastas Prieš 24 dienas
@i m as laidos rengeju klausiu, kas atsitiko su ju kalkuliatoriais? Gal jie nezino, kad tokie yra net gi ju telefonuose... Man kazkodel atrodo, kad, jeigu jau pretenduoji i ziniu skelbejo statusa, tai turetum skleisti zinias, o ne rubrikele "tukstancio ir vienos nakties", ar " Vienos misko pasakos". Matyt ziniu rengeju reputacija siais laikais jau nera vertybe, naujas trendas- "feiknjus".
i m
i m Prieš 24 dienas
Ne į tą publiką kreipiesi, prametus akim profilius kas seka Laisvės TV teletabius, tai dauguma literaliai pradinukai, kuriems tapkinas dievas
naglis kontrimas
naglis kontrimas Prieš 25 dienų
Ammmm, aš esu už atlaisvinimą, nes manau jog galima sureguliuoti žmonių srautus. Kad ir tos pačios kirpyklos, blmb. Užsirašyti, ateiti tik duotu laiku, užsirakinti ir nieko daugiau neleisti, daryti tarpus tarp apsilankymų. Blembaaaa, gi galima laisvinti atsargiai ir su protu... Dirbti su kaukėmis. Nėra sąžininga, kad visi prekybcentriai dirba. Na ar ten tikrai yra taip pat saugu, kaip užeiti kad ir į tą pačią kirpyklą, ar tattoo saloną? kur būna tik du žmonės? O ne prekybcentriuose, kur žmonių pilna, nors nesvarbu, kad reguliuoja žmonių skaičių pagal prekybos plotą. Per tą laiką kol apsiperki prasilenki su daaaug daugiau žmonių, nei kitose vietose... Nes pvz, einant į poliklinikas, juk turi savo apsilankymo laiką, vistiek eini pas medikus, vistiek būni šalia jų, bet turi savo laiką, ir yra sumažinta tikimybė turėti daugiau kontaktų su kitais žmonėmis. Na tai kodėl negali būti padaryta tas pats su kitomis įstaigomis? Reikia kažkur pas kažką apsilankyt? Na tegul pasidaro tvarkaraštį, kada gali klientus priiminėt po vieną ir pirmyn, tegul dirba, vis į priekį kažkas eis, o ne atgal..
loki timelord
loki timelord Prieš 25 dienų
Airija.
marius jakubonis
marius jakubonis Prieš 26 dienų
o kur dingo mano komentaras? Kažkaip nuo pat pradžių jaučiasi, kad trūksta diskusijų apie verslo diversifikavimą. Dabar matau tik smulkų, stambų ir būtinąjį, iš kurių du kuo puikiausiai veikia. Siūlyčiau daugiau diskutuoti ir išgryninti smulkiojo verslo klases tokias kaip grožio salonai, kirpyklos, masažo salonai, smulkios parduotuvės ir kitoks verslas, kur atliekama paslauga ar parduodama prekė siauram rate žmonių ("1 ant 1", kaip sakoma). Jeigu trūksta kontrolės - reikalaukite verslo registruoti kiekvieną atvykusįjį klientą, tai padės susekti virusą ir gal net ištraukti pajamas iš šešėlio. Mainais siūlyčiau apriboti didžiuosiuose prekybos centruose vienu metu esančių žmonių kiekį. Realiai apriboti, o ne pririšti prie parduotuvės kvadratūros. Uždaryti nebūtinųjų prekių skyrius - to kinietiško šlamšto, kurio eina čiupinėti parduotuvių lankytojai. Alkoholio skyrių sekmadienį po 15:00 val. tai mokame uždaryti. Manau, kad esant tokioms priemonėms rastųsi interesų balansas tarp visuomenės, smulkaus ir vidutinio verslo. O pabaigai klausimas - kodėl negirdime informacijos apie viruso židinius veikiančiuose versluose? Gamyklose, ofisų pastatuose, ar tuose pačiuose prekybos centruose, kur darbuotojai praleidžia pilną darbo dieną tvarkydami kinietiškų niekalų lentynas tarp paslapinėti ir akis paganyti atėjusių tautiečių? Nejaugi parduotuvės taip švariai dezinfekuojamos, kad ten užkrato nė kvapo? Galbūt ne vakcina, o prekybos tinklų "middle management’as" laimėjo kovą prieš virusą?
ernestas žaidžia
ernestas žaidžia Prieš 26 dienų
Aš nesuprantu kodėl Maxima, Norfa, iki ir t.t. Gali dirbti o kirpyklos kuriose būtų aptarnaujama po 1 žmogų negali dirbti o kur didieji prekybos centrai gali dirbti nors ten žmonių būna daug ir labai ten tvarkos nepalaiko čia tiesiog yra didelė NESĄMONĖ
dm3ris
dm3ris Prieš 26 dienų
Nes iš ten perki ĖDALO ir ŠIKPOPIERIAUS. Kad paėdęs ,turėtum šikną su kuom nusivalyt. P.S. čia ne sarkazmas o realybė
Darius Daugvila
Darius Daugvila Prieš 26 dienų
Duokit žmonėms apsikirpti, psichologiškai sunku atlaikyti jau tuos plaukus:( "BLITZ naujienos" gražus paveikslėliai, patiko pritraukimas nuotraukos. Ir labai daug animacijos, čia padirbėjo ot dushy jau editorius. Šaunuolis! Gero savaitgalio!;)
Genadij Petrovskij
Genadij Petrovskij Prieš 26 dienų
Prenumerojam InvestoreLt kanala
Antanas Sinica
Antanas Sinica Prieš 26 dienų
verslaaams on verrrslams
Mindaugas
Mindaugas Prieš 26 dienų
Nežinau kokiam urve sėdi tie ekspertai jei nemato koks judesys vyksta tarp savivaldybių darbo dienomis. Penktadienio vakarais sudarant du didelius kamščius pagrindiniuose įvažiavimuose nesprendimas, neefektyvu ir neverta tokių investicijų. Geriau tuos pinigus smulkiam verslui išdalintų.
dm3ris
dm3ris Prieš 26 dienų
Manai geriau kiekvieną dieną būtų tokios blokados?
dm3ris
dm3ris Prieš 26 dienų
- pasakė smulkusisverslas
Daquus
Daquus Prieš 26 dienų
Penkioliktas
ignasei Jan
ignasei Jan Prieš 26 dienų
850 metų mumijas skiepys.
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš 26 dienų
Pfizer ir Astrazeneca skirtingas vakcinų veikimas, tai ką ten tie UK testuos :DD
dm3ris
dm3ris Prieš 26 dienų
taigi bl sakė. jei maišys. Viena dozė Astrazeneca , antra Pfizer . ar atvirkščiai. ir tipo ar tarpusavi nesipjaus vakcinos ir t.t. KO čia nesuprast? :DD
Hercas
Hercas Prieš 26 dienų
Tai tu gal jiems paskambink paaiskink kas ten ir kaip 😂😂😂. O dabar durneliai i bala 7 lemus ismes. Gal tau kokia premija uz tai israsys 😉👌
Jonas Svedas
Jonas Svedas Prieš 26 dienų
Kuo skiriasi ju veikimas?
Martyna Milieškaitė
Martyna Milieškaitė Prieš 26 dienų
Aš tai niekaip negaliu suprasti, kodėl gerbiamų ekspertų taryboje nėra nei vieno epidemiologo... Čia yra esmė!
Povilas Grigas
Povilas Grigas Prieš 25 dienų
Medicinos specialistai, kas manote yra?
G3RWW
G3RWW Prieš 26 dienų
O kam? Juk puiku turėti taryba kuri nieko nesupranta apie epidemijas ir kuri nieko realiai naudingo nepasakys yra labai gerai. Gali daryti ką nori
Mindaugas
Mindaugas Prieš 26 dienų
Lietuvoje nėra madinga dirbti pagal specialybę 🤣
Ed Jan
Ed Jan Prieš 26 dienų
Žinia, kad jau pradėjo skiepyti mokytojus, gal per ankstiva. Kol kas tik pradėta registracija. Be to, prieš skiepą jiems reikės dar pasidaryti testą. O čia, pasirodo, kai kurių laukia pasalas. Mūsų medikai ant tiek bijo kovido, kad nepaisant tuo, kad yra paskiepyti, prima testus tik lauke, iš privažuojančių automobilių ir niekaip kitaip. Aš labai abejoju, kad kiekvieną mokytoja turi automobilį. Ar bent - moka ji vairuoti, kad pasinaudoti Citybee paslaugomis.
Povilas Simanaitis
Povilas Simanaitis Prieš 26 dienų
@Ed Jan Skiepas nereiškią 100% imunitetą (juk efektyvumas 94 - 95%) Toliau net ir būdamas paskiepytas galimai gali pernešti (mokslininkai dar nėra pakanankamai ištyrę, kad galėtų patvirtinti ar paneigti). Bet kam tamstai tie mokslininkai ir tie skaičiai? Tamsta, matomai, geriau pats žino, juk matosi, jog dar nėra intelekto sužalotas.
Ed Jan
Ed Jan Prieš 26 dienų
@Augustinas Matusevičius nebijote čia rašyti komentų? Jums kepurė iš folijos neištirps nuo to?
Augustinas Matusevičius
Augustinas Matusevičius Prieš 26 dienų
Tai jog esi skiepytas, nereiskia, kad negali nesioti viruso :)
G3RWW
G3RWW Prieš 26 dienų
Ketvirtas
Tomas Leleika
Tomas Leleika Prieš 26 dienų
Laikas Irmutei, o tada jau žiūrim. :)
Liepa Burneikaitė
Liepa Burneikaitė Prieš 26 dienų
Antra
Daut Parker
Daut Parker Prieš 26 dienų
Devyni simtai tryliktas :/
Justinas Vosylius
Justinas Vosylius Prieš 26 dienų
Pirmas
Donata Gataveckaite
Donata Gataveckaite Prieš 26 dienų
Pirmas iš antro galo.🤗
Егор Крид - Голос
3:05
Егор Крид
Peržiūros 2,4mln
,,Greiti pietūs'': Navalnas - gerietis ar blogietis?
46:17
Žinių radijas
Peržiūros 14tūkst.
#ŽalgirisOnAir #38 Marius Grigonis
1:03:05
BC Zalgiris Kaunas
Peržiūros 28tūkst.
Егор Крид - Голос
3:05
Егор Крид
Peržiūros 2,4mln
Gaullin & Lucky Luke - WHAT'S UP (Official Video)
2:27
Lithuania HQ
Peržiūros 308tūkst.
8 KAMBARYS - Kaip minimum
3:07
8 KAMBARYS
Peržiūros 181tūkst.
kostromin - Моя голова винтом
2:30
Don't Kidnap JoJo Siwa
8:31
Smosh
Peržiūros 265tūkst.