Naujoji koalicija | Šimonytė | Čmilytė-Nielsen | Armonaitė || Laisvės TV

  Peržiūros 24,403

LaisvėsTV

Prieš 2 mėnesius

Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai, Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija šiandien pasirašė susitarimą dėl koalicijos.
2020 Seimą sudaro dešiniosios partijos. Ką tai žada Lietuvai? Kokie susitarimai buvo priimti derybų metu? Kokią Vyriausybę numato partijų lyderės ir kaip planuojama perimti kovą su koronavirusu? Apie naują koaliciją kalbame su Ingrida Šimonyte, Viktorija Čmilyte-Nielsen ir Aušrine Armonaite tiesiogiai, 16:00 valandą.
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #Seimas2020
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTburn SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Loreta Žigienė
Loreta Žigienė Prieš 2 mėnesius
Dėl Seimo pirmininko pozicijos. Remiantis aplinkybe, jog p. Nielsen partija yra teisiama, p. Nielsen negali būti siūloma į Seimo pirmininkės pareigas. Kodėl nieks nesiūlo p. Gabrieliaus Landsbergio į Seimo pirminink pareigas. Dėl p.I.Šimonytės neabejojama, jog tai puiki kandidatūra į Prime pareigas.
Eva Kutkė
Eva Kutkė Prieš 2 mėnesius
Ka čia ta baltapuke apie karantinus karksi... Kai Trumpas bus išrinktas ims čirškėti uzpakaliai ir dings visos plandemijos....
Emrino
Emrino Prieš 28 dienų
Dingo pandemija jau?:)
Eimis Laimis
Eimis Laimis Prieš 2 mėnesius
Pavėlavai viena kadencija
Irma Ziaukaite
Irma Ziaukaite Prieš 2 mėnesius
Ačiū
Loreta Žigienė
Loreta Žigienė Prieš 2 mėnesius
Dėl galimybės išmokėti senatvės pensininkams 13-ąją pensiją. Kalbu ne dėl savęs, bet dėl kitų pensininkų. Mane pasiekė kalbos, jog yra žmonių, kurie netiki, jog nauja koalicija atsižvelgs į tokių pensininkų, kurie gyvena salygom žemiau skurdo ribos, lūkesčius. Aš stebėjau rinkimus Dainavos apygardos Jiezno miesto apylimkėje Nr. 17 neatlygintinai nuo 7:00 ryto iki 2:00 nakties, nes labai norėjau, jog Laisvės partija pakliūtų į Seimą. Stebėjau ir rinkimų II turą nuo 7:00 ryto iki 23:00 val..Todėl norėčiau priminti valdančiąjai koalicijai, kurios sudėtyje yra ir Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, jog pensininkai yra skurdžiausi Lietuvos piliečiai. O Laisvės partijos programoje yra paminėta apie pensininkų orią senarvę. Yra fondai, skiriami dėl Kovid-19 pasekmėms šalinti. Yra gi fondai, kurių Lietuvos Respublikos Vyriausybė negaili keliukams, t.y. Lietuvos VRM ministrė Rita Tamošiūnienė bei Lietuvos SM ministras J. Norkevičius.
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 2 mėnesius
Neėmiau pirmojo referendumo biuletenio dėl dvigubos pilietybės tik dėl to, kad man visiškai buvo neaišku į kokias valstybės garantuojamas paslaugas galės pretenduoti "naujai iškepti" Lietuvoje dešimtmečius jokios ekonominės veiklos nevykdę piliečiai. Ar jie galės pretenduoti į bazinę pensiją, gydymą, išsilavinimą rinkti, valdžią ir kitus dalykus, galų gale kas tokiais galės tapti. Kol tokie ir kiti dalykai nebus aiškiai apibrėžti ir iškomunikuoti, tol tikrai nebalsuosiu už.
Kostas 90
Kostas 90 Prieš 2 mėnesius
Labai jau softball klausimai, kaip kad amerikieciai pasakytu. Nors aisku dar nepereme isipareigojimu
Arunas V.
Arunas V. Prieš 2 mėnesius
Man patinka toks formatas gerokai lqbiqu, nei eilines zinios per kokia nors TV. Super Laisves TV
Aa Bb
Aa Bb Prieš 2 mėnesius
Vyriausioji Lietuvos žurnalistė užsiropštė ant žirgo - nepasiruošta! :)). ..geras jos darbas, sėdi, nieko neveiki ir tik ieškai kur prisiknisti. O jeigu prie pačios Ponios prisiknisus? Pvz. pavasario-vasaros išnaras apie koronos pabaigą? Tai jeigu pati apie tai pliurpė (kad jau postkorona), tai tada gal nereikia pilstyt apie politikus? Nes jeigu pati durna, tai nereikia kitų durnais badyt.
Loreta Žigienė
Loreta Žigienė Prieš 2 mėnesius
Žmonių pensijinio amžiaus lūkestis yra - tryliktos pensijos išmokos gavimas. Ar politinė koalicija numatė tenkinti šį žmonių lūkestį?
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 2 mėnesius
@Jonas Kvestas sutinku su Jumis. Yra toks akis badantis reiškinys Lietuvoje, duoda tiems kam nėra poreikio ir tada neranda lėšų padėti tiems kam iš tikrųjų pagalbos reikia. Kartais lygybė yra labai nelygi.
Jonas Kvestas
Jonas Kvestas Prieš 2 mėnesius
@vytautas panavas Jūsų argumentas yra tikrai svarbus. Tačiau, mano manymu, minimalaus pansijos dydžio nustatymas ir sprendimas dėl tryliktosios pensijos išmokos neturėtų būti susiję. Labiau skatinčiau mažinti pensijų dydžių skirtumą padidinant mažiausias išmokas, nei skirti papildomas išmokas gaunantiems ir taip gana dideles pensijas.
vytautas panavas
vytautas panavas Prieš 2 mėnesius
@Jonas Kvestas teisingai kalbate, tik norėčiau atkreipti dėmesį, kad nemaža dalis pensininkų nė 300 EUR negauna. Čia kaip su vaiko pinigais vieniems jų visiškai nereikia, kitiems tai labai labai didelė pagalba.
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš 2 mėnesius
@Jonas Kvestas ačiū, kaip pirštu į akį
Pandatrix
Pandatrix Prieš 2 mėnesius
kodėl tik pensijinio, aš irgi noriu 13 atlyginimo. Kas mėnesį pusę atlyginimo palieku pensinakams ir panašiems, bent dalis grįžtų atgal
LRL. Vilniaus VHC „Šviesa“ - Utenos HC „Utena“
1:30:34
Lietuvos rankinio lyga
Peržiūros 302
Rinkimų naktis su Laisvės TV  || Laisvės TV
6:19:16
LaisvėsTV
Peržiūros 196tūkst.
RYTIS ZEMKAUSKAS: "Nelaikykime auditorijos kvailiais"
50:25
2Kvėpavimas - Kukliai pasėdėsim
3:40
2Kvėpavimas
Peržiūros 138tūkst.
НОВЫЕ ВАЙНЫ (#gan_13_)
6:04
GAN_13_
Peržiūros 721tūkst.
The Weeknd - Save Your Tears (Official Music Video)
4:09
Lamar roasts franklin but it's a fever dream
0:46
FlyingKitty
Peržiūros 829tūkst.